Prieraišumo galia

 • Prieraišumo galia

  Metai
  2022
  Įrišimas
  kietas
  Vertė
  Rūta Montvilienė
  Versta iš
  anglų k.
  Orig. pav.
  The Power of Attachment
  ISBN
  9786094666643
  Puslapių skaičius
  255
 • Mūsų poreikiai niekada nebus visiškai patenkinti ir mes niekada neturėsime idealių tėvų (ir patys tokie nebūsime). Laimei, to ir nereikia, kad sveiktume iš esmės ir ilgam. Kai išaugame iš savo sužeistojo „aš“ ir tampame saugiau bendraujančia, atsparesne asmenybe, tą patį procesą galime skatinti būdami su kitais...

  DIANE POOLE HELLER (Diana Pul Heler) – pasaulyje pripažinta amerikiečių psichoterapeutė, vaikų ir suaugusiųjų prieraišumo teorijos specialistė. Mokslininkė išgarsėjo dirbdama su Rugsėjo 11-osios ir Kolumbaino mokyklos žudynių aukų šeimomis bei išgyvenusiaisiais, o dabar daugiausia dėmesio skiria psichologinių traumų gydymui ir vaikystėje įgytų prieraišumo tipų analizei.

  Kaip reaguojame į kitų pastangas suartėti? Ar lengvai pamirštame nutrūkusius santykius? Vieniems sunku įsileisti žmones į savo gyvenimą, o kiti pajunta nerimą vos išlydėję partnerį pro duris. Pavydime, nuogąstaujame, jaučiame emocinį nuovargį, trokštame savarankiškumo. O kas, jei trumpam prisijaukintume mintį, kad bendrauti nesmagu ne todėl, kad kaltas partneris, o todėl, kad mūsų pačių vaikystėje kažkas pakrypo ne ta linkme?

  D. P. Heller knyga kviečia panagrinėti savo prieraišumo istoriją, padeda atpažinti prieraišumo tipą ir atsikratyti pasąmonėje nuo seno glūdinčių nuoskaudų, kurios trukdo megzti ar puoselėti pozityvius santykius. Drauge skatina pažvelgti į tėvus ar globėjus, pirmuosius draugus, romantinius partnerius ir atpažinti jų įtaką mums – mūsų kūno kalbai ir mąstysenai. Joje pateikiami psichoterapijos seansų pavyzdžiai ir praktiniai pratimai kartu leidžia suprasti, kaip mes patys mezgame ryšį su savimi ir kitais.

    

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti