Netobuli, laisvi ir laimingi

 • Netobuli, laisvi ir laimingi

  Knyga apie tai, ką mes apie save manome, kaip jaučiamės šitai manydami, ir kaip su šiomis mintimis gyvename

  Metai
  2014
  Įrišimas
  puskietis
  Vertė
  Akvilė Melkūnaitė
  Versta iš
  prancūzų k.
  Orig. pav.
  Imparfaits, libres et heureux , Pratiques de l'estime de soi
  ISBN
  9786094660016
  Puslapių skaičius
  376
 • Kartais sau patinkam, kartais savęs nekenčiam. Kas tai, daktare? Tai savivertė.

  Christophe André (Kristofas Andrė; g. 1956) – prancūzų psichiatras ir psichoterapeutas, apgynęs daktaro disertaciją Tulūzos universitete. Nuo 1992 m. dirba Paryžiuje, Šv. Onos ligoninėje. Jo specializacija – nerimo sutrikimai ir depresijos būklės, ypač atkryčių prevencija. Ch. André yra vienas iš pagrindinių biheivioristinės, kognityvinės ir elgesio terapijos atstovų Prancūzijoje, vienas iš pirmųjų psichoterapijoje ėmęs taikyti meditaciją. Christophe‘as André yra parašęs apie 30 knygų, skirtų plačiajai visuomenei, kiekvieną iš jų lydėjo didžiulis populiarumas.
  Knygoje „Netobuli, laisvi ir laimingi“ autorius talentingai nagrinėja plačią savivertės temą. Jis nuosekliai, su didžiuliu išmanymu ir saiku kalba apie tai, kaip pagaliau tapti savimi, nebesirūpinti, kokį įspūdį paliekam kitiems, nesibaiminti nesėkmių arba nepritarimo, nebesigūžti nuo minties, kad būsi atstumtas. Ir pagaliau, pakeitus požiūrį į save, „susikurti savo vietą, o ne siekti užimti kitų“.
  Savivertė – nepaprastai svarbi mūsų asmenybės pusiausvyrai, ji lemia mūsų mintis apie save ir pasaulį, mūsų elgesį ir emocijas. Ši knyga padės žengti pirmyn savivertės kūrimo ir atkūrimo keliu: ją stiprinti, valdyti ir tausoti. Padės priimti save ir mylėti, nors ir netobulą. Mokys ne ko nors atsisakyti, o tobulėti. Drąsins būti netobulam, tačiau laisvam ir laimingam...
  Šios knygos stiprybė – entuziazmo užkratas, humanizmo filosofija ir dvasingumas. Pakeri autoriaus meistriškumas perteikti savo patirtį ir jo tikslūs pavyzdžiai, puikiai parinktos tekstą papildančios citatos ir kiekvienam nesunkiai pritaikomi patarimai. 

  Keistis išmokstama – tai neabejotinai svarbiausias pastarųjų metų psichoterapijos atradimas. 

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti