Kaip pirkti

 • • Įdėkite pasirinktas knygas Į krepšelį.
  • Suformavę perkamų knygų krepšelį, spauskite Užsakyti.
  • Užsakymo lape būtinai užpildykite visus pirkėjo duomenų laukelius (jei pageidaujate, kad prekes pristatytų kurjeris, gavėjo adreso laukelyje įrašykite ir laiptinės durų kodą (pvz.: butas 3, durų kodas 123).
  • Pasirinkite knygų pristatymo būdą.
  • Pasirinkite mokėjimo už knygas būdą.
  • Prieš patvirtindami užsakymą atidžiai perskaitykite taisykles.
  • Patvirtinkite užsakymą.

  Informacija mokykloms: mokyklas, norinčias užsisakyti knygų, prašome kreiptis į Danutę Ulinskienę (el. paštu danute@tytoalba.lt, tel. (8 5) 2498602) 

   

  Knygų pristatymas

  Knygas į bet kurią Lietuvos vietą Jums pristatys Venipak kurjeris. Pristatymo kaina – 4,50 EUR. Perkant knygų daugiau nei už 60 EUR, pristatymas nemokamas. Knygų pristatymo į Neringa kaina - 40 EUR. Užsakytos ir apmokėtos knygos Jus pasieks per 2–4 darbo dienas (savaitgaliais ir švenčių dienomis knygos nepristatomos). Užsakymo lape, laukelyje Pastaba kurjeriui, nurodykite Jums patogų pristatymo laiką (nuo 8.00 iki 17.00 val.), kuriuo Jus būtų galima rasti nurodytu adresu. Jeigu negalite priimti siuntinio pasirinktu laiku, būtinai pasirūpinkite, kad kas nors tai padarytų už Jus.

  Galite rinktis ir knygų pristatymą į Venipak atsiėmimo punktą. Ši paslauga Jums kainuos 2,50 EUR. Perkant knygų daugiau nei už 60 EUR, siuntimas nemokamas.

  Taip pat galite rinktis ir knygų pristatymą į Omniva paštomatą. Ši paslauga Jums kainuos 3,50 EUR. Perkant knygų daugiau nei už 60 EUR, siuntimas nemokamas.

  Dėl šiuo metu itin padidėjusio siuntų skaičiaus paštomatuose kviečiame gavus savo siuntą atsiimti ją kuo greičiau, kad atlaisvintumėte paštomato skyrelį ir į jį galėtų būti pristatyta kita siunta. Rūpinkimės vieni kitais. 

  Mokėjimo būdai

  Prieš patvirtindami užsakymą pasirinkite Jums patogiausią mokėjimo būdą. Jei norite, kad knygos Jus pasiektų per kurjerį, galite mokėti internetu arba bankiniu mokėjimo pavedimu (jei mokate pavedimu, užsakymas patvirtinamas per 2 darbo dienas). Pristatymo metu grynieji pinigai nepriimami. Jei mokate internetu ar bankiniu pavedimu, turite sulaukti mokėjimo patvirtinimo el. paštu iš leidyklos.

  Atsiimdami knygas leidykloje galite atsiskaityti grynaisiais pinigais, banko kortele, taip pat internetu ar bankiniu pavedimu.

   Svarbu!

  Neatsiėmus knygų ar neapmokėjus užsakymo per septynias dienas, užsakymas panaikinamas.

   

   Jūs turite teisę grąžinti prekes

  Jeigu prekė, kurią užsisakėte, Jums nepatinka, turite teisę ją grąžinti. Jums reikia per 14 dienų nuo prekės gavimo dienos pranešti mums apie savo ketinimą grąžinti prekę telefonu  8 5 2497595 arba el. paštu knygynas@tytoalba.lt ir išsiųsti ją atgal adresu Tyto alba, Kęstučio g. 4, LT-08117 Vilnius, sumokant prekės grąžinimo išlaidas. Mes grąžinsime Jums pinigus už grąžintą prekę per 14 dienų nuo jos gavimo.

  Grąžinant prekes, būtina pateikti jų įsigijimo dokumentą (PVM sąskaitą faktūrą, pirkimo čekį, mokėjimo kortelės sąskaitos išrašą ar kt.). Pirkėjas turi teisę grąžinti prekes ir tuo atveju, jei prekės išvaizda pasikeitė dėl veiksmų, būtinų nustatyti prekių pobūdžiui, savybėms ir veikimui. Tačiau tuo atveju, kai Pirkėjas sumažina prekių vertę dėl veiksmų, nebūtinų nustatyti prekių pobūdžiui, savybėms ir veikimui, teisės atsisakyti nuotolinės sutarties jis nepraranda, tačiau jam dėl tokio prekių vertės sumažinimo taikytina atsakomybė – Pirkėjui grąžinama prekių vertė, atskaičius padarytus nuostolius dėl prekių vertės sumažėjimo.

   

   Jei gavote nekokybišką prekę

  www.tytoalba.lt garantuoja prekių kokybę, todėl jei pastebėjote leidybinį broką arba prekė buvo sugadinta gabenimo metu, nedelsdami kreipkitės į mus  8 5 2497595 arba el. paštu knygynas@tytoalba.lt. Susitarsime dėl Jums priimtiniausio prekės pakeitimo būdo ir nekokybišką prekę pakeisime kokybiška mūsų kaštais.

  Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 852626751, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/

   

  Informacija mokykloms

  Mokyklas, norinčias užsisakyti knygų, prašome kreiptis į Danutę Ulinskienę (el. paštu danute@tytoalba.lt, tel. (8 5) 2498602).

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti