Meilė trunka trejus metus (knyga su defektu)

 • Kraunamos nuotraukos
  700
  900 Sutaupykite 200
  Į krepšelį 

  Kultinis prancūzų autoriaus romanas apie meilę 

  Metai
  2009
  Serija
  Skaitomiausios
  Įrišimas
  kietas
  Vertė
  Akvilė Melkūnaitė
  Versta iš
  prancūzų k.
  Puslapių skaičius
  142
 • Nežymiai pageltę puslapiai

  Uodas gyvena dieną, rožė – tris. Katinas gyvena trylika metų, meilė trunka trejus... Iš pradžių metai aistros, tada metai švelnumo ir galų gale metai nuobodulio.

  Frédéricas Beigbeder (g. 1965) – vienas žinomiausių šiuolaikinių prancūzų rašytojų, televizijos, spaudos, reklamos, naktinių klubų žvaigždė. Šis autorius garsus ir įžūliais, provokuojamais savo tekstais, ir ekscentrišku gyvenimo būdu. Lietuvių kalba 2002 m. pasirodęs jo romanas „Meilė trunka trejus metus“ iškart tapo perkamiausia knyga, o knygos pavadinimas – visuomenėje tvirtai įsišaknijusia kliše.
  Autorius 10 metų dirbo reklamos agentūroje Young and Rubicam (pasaulinė reklamos agentūrų lyderė), kuri Beigbederį atleido, išspausdinus „tiesą apie reklamos pasaulio džiungles“ – romaną „99 frankai“ (dabar – „14,99 €“): tai buvo proga jam dar kartą pakeisti darbą. Vėlesni romanai „Windows on the World“, „Romantiškasis egoistas“, „Gelbėkit, atsiprašau“ taip pat ilgam įstrigo skaitytojų atmintyje. Tačiau knygos „Meilė trunka trejus metus“ pelnyto populiarumo, šmaikštumo ir nusivylimo sąskambiui prilygti negali niekas.

  „Meilė yra iš anksto pralaimėta kova“, sako garsusis prancūzų dendis. Jis dėl to liūdi, krečia kvailystes, skęsta cinizmo ir aistros liūne ir visu tuo mėgaujasi. Saldaus pralaimėjimo istorija, pažįstama kiekvienam skaitytojui, verčia sielvartauti ir ginčytis, juoktis, susidūrus su pažįstamomis situacijomis ir... toliau tikėti amžina meile.  

 • Naujienlaiškis

  mes socialiniuose tinkluose