Kur susitinka dangus ir jūra

 • Kur susitinka dangus ir jūra

  Autorius
  Metai
  2024
  Įrišimas
  kietas
  Versta iš
  anglų k.
  Vertė
  Danguolė Žalytė-Steiblienė
  Orig. pav.
  The Offing
  ISBN
  9786094667701
  Puslapių skaičius
  245
 • Tyla yra poetiška, bet dauguma nesustoja jos pasiklausyti. Žmonės tiesiog plepa, plepa, plepa, bet nieko nepasako, nes bijo išgirsti savo širdies plakimą. Bijo savo mirtingumo.

  BENJAMIN MYERS (Bendžaminas Majersas, g. 1976) – anglų rašytojas ir žurnalistas, 10 romanų autorius, apdovanotas prestižine Walterio Scotto premija už istorinę grožinę literatūrą. Jau tapęs bestseleriu Jungtinėje Karalystėje, o The Times įtrauktas į geriausių 2019 m. istorinių romanų sąrašą, „Kur susitinka dangus ir jūra“ – pirmasis autoriaus romanas lietuvių kalba.
  Viskas prasideda Šiaurės Anglijoje lemtingą 1946-ųjų vasarą. Kol gimtajame angliakasių miestelyje dar sklando niūrūs karo atgarsiai, šešiolikmetis nusprendžia pabėgti nuo gresiančio darbo šachtoje. Susikrovęs reikalingiausius daiktus, vaikinas leidžiasi į ilgą kelionę pėsčiomis, „kurios vienintelis tikslas – neturėti tikslo“.
  Jo klajonės Anglijos užmiesčiais nutrūksta sename žvejų kaimelyje, priėjus ant kalvos stovinčią vilą. Čia gyvena Dulcė Paiper, ekscentriška, žodžio kišenėje neieškanti senutė. Robertas dar nežino, kad laikas, praleistas šioje vietoje, pakreips jo gyvenimą visai kita linkme.
  Viloje laisvai liejasi vynas ir dialogai apie meilę, žmogiškumą, troškimus ir gyvenimo klaidas, padedantys netikėtiems draugams įžvelgti prasmę išprasmėjusiame pasaulyje. Tačiau šis namas slepia ir skausmingą patirtį, apie kurią Dulcė vis dar nepasiruošusi prabilti...
  „Kur susitinka dangus ir jūra“ – įtraukiantis romanas apie žmogų, kovojantį su savo lemtimi. Tai pasakojimas, padedantis ištverti didžiulius istorinius lūžius ir iš naujo atrasti laimę paprasčiausiuose, bet dažnai lengviausiai pražiūrimuose dalykuose.
    

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti