Pilnatvė

 • Pilnatvė

  8.00 
  15.50  Sutaupykite 7.50 
  Į krepšelį 

  Kelias į asmenybės vientisumą

  Autorius
  Metai
  2023
  Įrišimas
  kietas
  Versta iš
  anglų k.
  Vertė
  Lina Perkauskytė
  Orig. pav.
  The Way of Integrity
  ISBN
  9786094667312
  Puslapių skaičius
  343
 • Kai tampame visiškai sąžiningi patys sau, užplūsta palengvėjimas, ir, dar nė nespėjus ko nors pakeisti išoriniame gyvenime, iš pažiūros neišdildomą kančią pakeičia vidinė taika ir ramybė. Nuo tos akimirkos viskas ima eiti geryn.

  Martha Beck (Marta Bek, g. 1962 m.) baigė sociologijos doktorantūrą Harvardo universitete ir išgarsėjo ėmusi rašyti memuarus bei savigalbos knygas. Autorė teikia individualias konsultacijas, dalyvauja įvairiose televizijos laidose ir reguliariai rašo straipsnius žurnalui The Oprah Magazine, dalydama patarimus, kaip pagerinti asmeninį ir profesinį gyvenimą.

  Galbūt kaip tik šiuo metu mėginate įtikti naujiems bendradarbiams, jaučiate, kad jau kurį laiką tylomis prieštaraujate savo artimų draugų nuomonei, o gal esate įstrigę džiaugsmo nebeteikiančiuose santykiuose ar nemėgstamame darbe? M. Beck teigimu, kartkartėmis kiekvienas žmogus susivokia pakliuvęs į situaciją, kurioje apgaudinėja save ir kitus.

  Mes puikiai žinome, kaip turime elgtis ir mąstyti, kad pritaptume savo kultūroje ir išlaikytume patogų ryšį su aplinkiniais. Bet ką daryti tais atvejais, kai šie veiksmai ir mintys nesutampa su mūsų pamatinėmis tiesomis?

  Knygoje „Pilnatvė. Kelias į asmenybės vientisumą“ M. Beck atskleidžia, kaip įžvelgti skirtumą tarp tikrojo ir apsimestinio „aš“ ir susikurti gyvenimą, atliepiantį tikruosius poreikius. Autorė aptaria ir savo pačios žingsnius tokio gyvenimo link, pasakodama apie pasitraukimą iš mormonų bendruomenės, reakciją į sūnaus diagnozę ir sprendimą garsiai prabilti apie ilgus metus slėptą vaikystės traumą.

  Remdamasi Dantės „Dieviškojoje komedijoje“ aprašyta herojaus kelione, M. Beck pristato 4 etapų programą, kurią vykdydami skaitytojai išsiaiškins, kaip patys supranta prasmingą gyvenimą, ko turėtų imtis, kad jį įkūnytų. Tekste gausu praktinių užduočių, skatinančių įsiklausyti į savo vidinį balsą, priimti juo grįstus sprendimus ir susirinkti išbarstytas savo pačių dalis. 

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti