Pabudimo knyga

 • Pabudimo knyga

  Autorius
  Metai
  2022
  Įrišimas
  kietas
  Vertė
  Rasa Drazdauskienė
  Versta iš
  anglų k.
  Orig. pav.
  The Book of Awakening
  ISBN
  9786094667039
  Puslapių skaičius
  492
 • Naujas vieno populiariausių šiuolaikinių dvasinių vadovų Marko Nepo The New York Times bestselerio Nr. 1 leidimas

  ...dažniausiai pasitaikanti kliūtis, trukdanti patirti gyvenimo pilnatvę, į kurią daugybę kartų buvau atsitrenkęs, yra neryžtingumas, neleidžiantis mums nei pasilikti tikrai vieniems su gyvenimu, nei visiškai dviese su kitu žmogumi. Būti pusiau ten, pusiau čia – tikroji visiško vienišumo pradžia.

  Įveikęs vėžį, poetas ir filosofas Markas Nepo pradeda naują laisvės ir džiaugsmo kupiną etapą siekdamas pabėgti nuo slegiančios ir apatiškos kasdienybės. „Pabudimo knyga“ – autoriaus sielos kelionės rezultatas, atveriantis gyvenimo išmintį, glūdinčią paprasčiausiuose kasdieniuose dalykuose.

  Šis autoriaus dvasinis dienoraštis kviečia įsimylėti gyvenimą ir priimti jo teikiamas dovanas nepaisant kylančių sunkumų. Kai neįstengiame susitaikyti su mus supančia netiesa, kai nutinka kas nors negera ar gyvenimas atrodo priešiškas, „Pabudimo knyga“ išmintingais žodžiais ir kiekvienai dienai skirtais dvasiniais pratimais padės vėl susitaikyti su savimi ir pasauliu.

  Marko Nepo tekstai skirti žmonėms, ieškantiems paramos, ramybės ir dvasinės darnos. Kiekvienai metų dienai skirtą įrašą lydi meditacijos pratimai, stebinantys gebėjimu pažadinti protą, nuostabą ir meilę.

  Buvo viena knyga, kuri pakeitė mano gyvenimą, ir ta knyga yra Marko Nepo „Pabudimo knyga“. Gyvenimo upė plati, o kelionė, kurią einame kartu, tampa daug gražesnė, svarbesnė ir labiau jaudinanti, kai mūsų gyvenimus lydi ši knyga. – Jamie Lee Curtis

  MARK NEPO (Markas Nepas; g. 1951 m.) – amerikiečių poetas ir filosofas, dvidešimt dviejų knygų autorius, jau daugiau kaip keturiasdešimt metų rašantis dvasingumo temomis. Autoriaus darbai populiarūs visame pasaulyje, jie išversti į daugiau nei dvidešimt kalbų. 2016 m. Markas Nepo buvo pripažintas vienu įtakingiausių šiuolaikinių dvasinių vadovų. Jo žymiausio kūrinio „Pabudimo knyga“ pasaulyje parduota daugiau nei milijonas egzempliorių.

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti