Penkiasdešimt tvirtų santykių taisyklių

 • Penkiasdešimt tvirtų santykių taisyklių

  Autorius
  Vertė
  Teresa Aidukienė
  Versta iš
  anglų k.
 • Rick Hanson (Rikas Hensonas, g. 1952) – psichologijos mokslų daktaras, New York Times bestselerių autorius, šiuo metu su šeima gyvenantis Kalifornijoje. Jis dėstė Oksfordo, Harvardo, Stanfordo universitetuose, buvo pakviestas skaityti paskaitų į NASA ir „Google“, 35 metus gilinasi į individualią ir porų terapiją, veda meditacijos užsiėmimus. Iš viso parašė 7 knygas, kurios išverstos į 33 kalbas. Naujausioje knygoje „Penkiasdešimt tvirtų santykių taisyklių“ R. Hansonas supažindina su nesudėtingomis, mokslu grįstomis praktikomis, kurias įtraukę į kasdienę rutiną pagerinsite santykius su aplinkiniais ir pačiu savimi.

  Pokalbiai su vidiniu „aš“, romantinės ir platoniškos draugystės, ryšiai su šeimos nariais, bendradarbiais, klientais – knygoje R. Hansonas aptaria įvairiausias santykių formas, be kurių sunkiai įsivaizduojamas mūsų gyvenimas. Skaitydami sužinosite, kaip atpažinti ir gerbti tikruosius savo poreikius; kaip atgauti pusiausvyrą po to, kai jūsų pusėn smigo kritikos strėlės, kažkas pamynė jūsų principus ar apskritai nutraukė su jumis ryšius; kaip išreikšti naujus jausmus arba atgaivinti išblėsusią romantinę meilę; kaip nusistatyti ribas bendraujant su sudėtingomis asmenybėmis ir ką daryti, jei kito nubrėžtos ribos jus skaudina.

  Aptardamas šiuos ir kitus santykių aspektus, R. Hansonas dalijasi praktiniais patarimais, padėsiančiais lavinti komunikacijos įgūdžius. Knygoje rasite informacijos, kaip atidžiau atsirinkti žodžius ir įsiklausyti į tai, ką jums sako kitas, kad vis rečiau baigtumėte pokalbį nujausdami, jog šis pakrypo netikusia linkme.

  „Penkiasdešimt tvirtų santykių taisyklių“ – knyga, reikalinga visiems, pasirengusiems kurti sąmoningesnį ryšį su šalia esančiais žmonėmis.
    

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti