Kalėdos Trado gatvėje #6

 • Kalėdos Trado gatvėje #6

  Autorius
  Metai
  2023
  Įrišimas
  kietas
  Versta iš
  anglų k.
  Vertė
  Loreta Gema Baltaduonė
  Orig. pav.
  The Christmas Spirits on Tradd Street
  ISBN
  9786094667725
  Puslapių skaičius
  445
 • Man į sprandą kažkas kvėptelėjo šalčiu ir ant rankų pastiro plaukeliai. Įsikabinau į turėklą, pasiruošusi neišvengiamam stumtelėjimui į nugarą. Tačiau išgirdau tik moters balsą, jis kiaurai veriančiu, lediniu šalčiu pūstelėjo į ausį: „Melas.“

  KAREN WHITE (Karen Vait, g. 1964) – JAV rašytoja, daugiau nei 30 bestselerių autorė, jos kūriniai verčiami į 15 kalbų. Lietuvių skaitytojai jau pamėgo jos romanus „Stiklo skambesys“, „Prarastos valandos“, „Pakrantės medžiai“, „Naktis, kai užgeso šviesos“, „Svajonių medis“, „Paskutinė naktis Londone“, „Sugrįžimas namo“, „Po lietaus“. Itin didelio skaitytojų susidomėjimo sulaukė ir JAV Pietų valstijų pasakojimo tradicijų ir mistinių paslapčių persmelktos „Trado gatvės“ serijos knygos. „Kalėdos Trado gatvėje“ – šeštasis šio ciklo romanas.

  Kalėdų dvasia vis labiau skverbiasi į Trado gatvę, tačiau niekaip nesibaigiantis mįslingai atsivėrusios vandens talpyklos kasinėjimas, istorinio namo išlaikymas, pasiruošimas šventinei vakarienei ir vis dažniau apie save primenantys lankytojai iš anapus Melanijai Trenholm kelia didžiulį susirūpinimą.

  Maža to, netikėtai pasklidus gandams apie Nepriklausomybės karo lobį, į Melanijos ir Džeko gyvenimą vėl sugrįžta amžinasis varžovas Markas Longas, pasiryžęs ne tik surasti paslėptus turtus, bet ir atimti Trenholmų namus Trado gatvėje. O šis lobis esą toks vertingas, kad dėl jo buvo nužudytas ir mirė ne vienas žmogus. Regis, istorija gali kartotis... Ar Melanijai su Džeku pavyks pirmiems atrasti lobį ir apsaugoti savo namus? O gal Markas sunaikins viską, kas jiems brangu?

  „Kalėdos Trado gatvėje“ – įtraukianti ir iki širdies gelmių sujaudinanti šventinė dovana Karen White gerbėjams. 

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti