Namas Trado gatvėje #1

 • Namas Trado gatvėje #1

  Autorius
  Metai
  2021
  Įrišimas
  kietas
  Versta iš
  anglų k.
  Vertė
  Gabija Kairytė
  Orig. pav.
  The House on Tradd Street
  ISBN
  9786094665905
  Puslapių skaičius
  429
 • Šis namas – tai ne tik plytos ir seni baldai. Tai ryšys su praeitimi, su tais, kurie gyveno iki mūsų. Tai dalelė istorijos, prie kurios gali prisiliesti.

  Karen White (Karen Vait, g. 1964 m.) – JAV rašytoja, dvidešimt aštuonių bestselerių autorė. jos kūriniai leidžiami penkiolika kalbų. Lietuvių skaitytojai jau pamėgo autorės romanus „Stiklo skambesys“, „Prarastos valandos“, „Pakrantės medžiai“, „Naktis, kai užgeso šviesos“, „Svajonių medis“ ir „Paskutinė naktis Londone“.

  „Namas Trado gatvėje“ – pirmoji naujos K. White knygų serijos dalis, persmelkta JAV pietų valstijų kultūros ir pasakojimo tradicijų. Romanas nukelia skaitytojus į vieną seniausių Pietų Karolinos miestų, Čarlstoną, kuriame atgyja ne tik miesto architektūros šedevrai, tampantys lygiaverčiais pasakojimo personažais, bet ir senųjų miesto šeimų gyvenimai. Į herojų kasdienybę įpinami misticizmo elementai priverčia suabejoti, ar praeities šmėklos visuomet noriai atsisveikina su gyvųjų pasauliu.

  Senasis Vanderhorstų namas Čarlstone, kurį paskutinis šios giminės atstovas svarsto parduoti, laikomas išskirtiniu pietietiškos architektūros pavyzdžiu. Tačiau nekilnojamojo turto agentė Melanija Midlton, praktiška mergina, sudūlėjusį namą mato ne kaip romantizuojamos praeities reliktą, o kaip milžiniškų pinigų švaistymą. Viskas apsiverčia aukštyn kojomis Melanijai netikėtai paveldėjus senąjį Vanderhorstų namą ir turtą. Jos norą kuo greičiau atsikratyti netrokštamos senienos temdo viena iš paveldėjimo sąlygų – bent metus išgyventi šiame name.

  Lyg to nepakaktų, netrukus į Melanijos duris pasibeldžia skandalingas praeities istorijas medžiojantis gražuolis rašytojas Džekas Trenholmas. Pasinaudodamas savo žavesiu jis įtikina Melaniją kartu atskleisti Vanderhorstų šeimos paslaptį.
    

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti