Sugrįžimas į Trado gatvę #4

 • Sugrįžimas į Trado gatvę #4

  Autorius
  Metai
  2022
  Įrišimas
  kietas
  Versta iš
  anglų k.
  Vertė
  Loreta Gema Baltaduonė
  Orig. pav.
  Return to Tradd street
  ISBN
  9786094666988
  Puslapių skaičius
  385
 • Aš vis verkiau galvodama apie senelės žodžius, kad turiu susivokti, ko noriu, ir tuomet būti pasiruošusi už tai kovoti. O ką, jeigu tai bus net du dalykai? O ką, jeigu jau praradau abu, nes per savo kvailumą nesupratau, kad juos turiu, kai jie buvo mano.

  KAREN WHITE (Karen Vait, g. 1964 m.) – JAV rašytoja, daugiau nei 30 bestselerių autorė, jos kūriniai verčiami į 15 kalbų. Lietuvių skaitytojai jau pamėgo autorės romanus „Stiklo skambesys“, „Prarastos valandos“, „Pakrantės medžiai“, „Naktis, kai užgeso šviesos“, „Svajonių medis“, „Paskutinė naktis Londone“.

  „Sugrįžimas į Trado gatvę“ yra ketvirtasis romanas apie nekilnojamojo turto agentę Melaniją Midlton. Ji tetrokšta ramios kasdienybės, tačiau tvarkydama senųjų Čarlstono pastatų pardavimo reikalus nuolat susiduria su paslaptimis, kurios atgyja kaskart jai peržengus šių namų slenkstį. JAV Pietų valstijų pasakojimo tradicijų ir mistinių paslapčių persmelkti pirmieji trys serijos romanai „Namas Trado gatvėje“, „Mergina iš Legaro gatvės“ ir „Nepažįstamieji Montagju gatvėje“ jau subūrė ištikimų skaitytojų ratą.

  Melanijos gyvenimas verčiasi aukštyn kojomis – ji laukiasi. Nors ir dūžtančia širdimi, ji atmeta kūdikio tėvo Džeko Trenholmo, istorinių romanų rašytojo stulbinamai mėlynomis akimis, siūlymą tuoktis. Ji įsitikinusi, kad Džekas peršasi ne iš meilės, o norėdamas pasielgti garbingai, todėl nusprendžia kūdikį auginti viena. Tačiau iš tikrųjų Melanija visiškai nepasiruošusi kūdikio atėjimui – įprastas gyvenimas ima slysti iš rankų. Lyg to būtų maža, kone iš niekur išdygsta Gilbertų šeima ir ima reikšti pretenzijas į Trado gatvės namą. Melanijai niekaip nepavyksta baigti namo remonto, o padėtį dar labiau apsunkina pamatuose aptiktas šiurpus radinys.
  Netrukus ima strigti vis tie patys trys fortepijono klavišai ir vis dažniau pasigirsta gailus kūdikio verksmas.
    

    

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti