Dvasios iš gretimos gatvės #5

 • Dvasios iš gretimos gatvės #5

  Autorius
  Metai
  2023
  Įrišimas
  kietas
  Versta iš
  anglų k.
  Vertė
  Loreta Gema Baltaduonė
  Orig. pav.
  The Guests on South Battery
  ISBN
  9786094667572
  Puslapių skaičius
  403
 • Pirmiausia išgirdau garsiai zvimbiant muses, kaip šimtai oru skriejančių sparnuotų juodų kūnelių bumbsėjo į sieną ir langus, keldami didžiausią triukšmą. Mama stipriau suėmė mane už rankos ir abi pakėlėm akis į palėpės laiptus. Ir suklykėm.

  KAREN WHITE (Karen Vait, g. 1964) – JAV rašytoja, daugiau nei 30 bestselerių autorė, jos kūriniai verčiami į 15 kalbų. Lietuvių skaitytojai jau pamėgo jos romanus „Stiklo skambesys“, „Prarastos valandos“, „Pakrantės medžiai“, „Naktis, kai užgeso šviesos“, „Svajonių medis“, „Paskutinė naktis Londone“.

  „Dvasios iš gretimos gatvės“ – penktasis autorės romanas, pasakojantis apie nekilnojamojo turto agentę Melaniją Midlton. Ji tetrokšta ramios kasdienybės, tačiau tvarkydama Čarlstono senųjų pastatų pardavimo reikalus nuolat susiduria su paslaptimis, kaskart peržengusi tų namų slenkstį. JAV Pietų valstijų pasakojimo tradicijų ir mistinių paslapčių persmelkti pirmieji keturi serijos romanai „Namas Trado gatvėje“, „Mergina iš Legaro gatvės“, „Nepažįstamieji Montagju gatvėje“ ir „Sugrįžimas į Trado gatvę“ jau subūrė daugybę ištikimų skaitytojų.

  Melanija vis dar pratinasi prie savo naujojo gyvenimo, bet po motinystės atostogų jau turi grįžti į darbą. Tačiau jos sugrįžimas į nekilnojamojo turto pasaulį, regis, klostosi kur kas sėkmingiau nei galėjo tikėtis. Naujoji Melanijos klientė – Džeinė Smit, istorinio namo Pietų Baterijos gatvėje paveldėtoja – pasiryžusi jį kuo greičiau parduoti. Staiga visiems laikrodžiams pradėjus stoti ties ketvirta valanda dešimt minučių ir vis dažniau sulaukiant paslaptingų telefono skambučių Melanija įsitikina – dvasios, tylėjusios daugiau nei metus, tuoj vėl įsiverš į gyvenimą. Kodėl jokių sąsajų su Piknių šeima neturinti Džeinė paveldėjo jų namą, ir ką gi nori pasakyti vis netoliese atsirandančios dvasios?

  Melanija žino – kapstymasis po praeitį nežada nieko gera. Tačiau kai kurios paslaptys turi būti atskleistos.
   

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti