Garetų šeimos istorija

 • Garetų šeimos istorija

  6.50 
  14.00  Sutaupykite 7.50 
  Į krepšelį 
  Autorius
  Metai
  2023
  Įrišimas
  kietas
  Vertė
  Rūta Tumėnaitė
  Versta iš
  anglų k.
  Orig. pav.
  French Braid
  ISBN
  9786094667558
  Puslapių skaičius
  273
 • Joks praeivis nieku gyvu nesuprastų, kad Garetai pažįsta vienas kitą. Jie atrodė tokie svetimi, ir tokie vieniši.

  ANNE TYLER (Anė Tailer, g. 1941) – viena žymiausių šiuolaikinių JAV rašytojų, lietuvių skaitytojams jau pažįstama iš romanų „Mėlynų siūlų ritė“, „Laikrodžio šokis“, „Mėgėjiška santuoka“, „Tik vienas žingsnis“. Ji triskart buvo nominuota Pulitzerio premijai, o 1989 m. ja apdovanota už knygą „Antrasis kvėpavimas“. „Garetų šeimos istorija“ – dvidešimt ketvirta rašytojos knyga ir šeštasis romanas, išverstas į lietuvių kalbą. Jis dar kartą patvirtina A. Tyler gebėjimą užrašyti paprastų žmonių gyvenimo istorijas ir jomis perteikti universalius žmogiškuosius patyrimus.

  1959 metų vasarą Garetai išvyksta į savo pirmąją ir paskutinę šeimos kelionę. Kartu gyvendami nedideliame namelyje prie ežero, jie jaučiasi kaip niekad nutolę vienas nuo kito. Robinas Garetas niekaip nesugeba atsipalaiduoti ir pasimėgauti atostogomis, jo žmona Mersė tiesiog nori tapyti ir ieško progos pabėgti. Jųdviejų dukrų – atsakingosios vyresnėlės Alisos ir patrakėlės Lilės – beveik niekas nesieja, o mažylis Deividas gyvena savo uždarame pasaulyje. Visgi vienas atostogų įvykis negrįžtamai paveiks tolesnius Garetų santykius ir visas būsimas kartas.

  Tai istorija apie šeimą. Šeimą, kuri gali ne tik įkvėpti, bet ir sužlugdyti, ne tik priimti, bet ir atskirti, kurioje jautiesi savas, bet kartu ir svetimas. A. Tyler jaudinamai, neįtikėtinai įžvalgiai, su šiluma ir humoru pasakoja apie kasdienį mūsų gyvenimą ir sudėtingus santykius šeimos narių, su kuriais esame susieti amžinai. 

    

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti