Butas Paryžiuje

 • Butas Paryžiuje

  Autorius
  Metai
  2024
  Įrišimas
  kietas
  Versta iš
  anglų k.
  Vertė
  Regina Šeškuvienė
  Orig. pav.
  A Paris Apartament
  ISBN
  9786094668203
  Puslapių skaičius
  494
 • MICHELLE GABLE (Mišelė Geibl) – rašytojų šeimoje užaugusi finansų analitikė visuomet troško rašyti. Paryžiuje atrasto buto istorija buvo postūmis, paskatinęs M. Gable sukurti romaną, kuris iškart tapo tarptautiniu bestseleriu.

  Sotheby’s aukciono namų Europos senovinių baldų ekspertei Eiprilei pasisekė – ji vyksta į Paryžių vertinti labai neįprasto buto. Paryžius Eiprilei – menas, romantika, svaigulys ir pabėgimas nuo braškančios santuokos. O tas butas...

  2010 m. Paryžiuje nutiko neįtikėtina, bet tikra istorija: mirus devyniasdešimt vienų metų moteriai, paveldėtojai tarp popierių aptiko jai priklausiusio buto netoli Pigalio aikštės dokumentus. Maža to, daugiau nei septyniasdešimt metų niekas nebuvo įžengęs į šį prabangų, keistą, rafinuotą ir bohemišką butą. Ekspertai apstulbo bute radę vieno garsiausių Belle Époque tapytojų Giovannio Boldinio paveikslą, kuriame pavaizduota moteris rausva suknele. Iš rastų laiškų paaiškėjo, kad ji yra buto savininkės senelė Marta de Florian – demimondo dama, salonų liūtė, G. Boldinio mūza ir meilužė.

  „Butas Paryžiuje“ – romanas apie dvi moteris, du skirtingus laikotarpius. Apie Martą, jos neįtikėtiną butą, kupiną Paryžiaus praeities, XX a. pradžios žavesio ir aistrų. Ir apie Eiprilę, pakerėtą Martos istorijos, bandančią susigaudyti savo pačios jausmuose. Jame suspindi ir bohemiškas Belle Époque pasaulis, ir neblėstantis šiuolaikinio Paryžiaus žavesys.

    

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti