Baltaragė

 • Kraunamos nuotraukos
  400
  750 Sutaupykite 350
  Į krepšelį 

  Ugdymo knyga 5–6 metų vaikams

  Metai
  2008
  Įrišimas
  kietas
  Puslapių skaičius
  140
 • Vaikystė – kiekvieno iš mūsų stebuklų šalis. Tada surandame, kas svarbiausia, išmokstame bendrauti su bendraamžiais ir suaugusiais žmonėmis. Tada norime visko – kuo greičiau atidaryti visas duris – gyventi ir džiaugtis.

  „Baltaragė“ skirta pedagogams, tėvams, seneliams, auklėms – visiems, norinties parengti 5–6 metų vaikus mokyklai.

  Vytautas V. Sirtautas ir Daiva Sirtautienė – Klaipėdos universiteto docentai, socialinių mokslų daktarai, knygų ikimokyklinio amžiaus vaikams autoriai. „Baltaragėje“ jie pateikia per
  dešimt metų darbo vaikų darželyje sukauptą medžiagą, kuri jų auklėtiniams buvo pati įdomiausia.
  „Baltaragėje“ yra šešiasdešimt temų: „Aš“, „Aš ir kiti“, „Pirmoji raidė“, „Mokausi skaityti ir rašyti“, „Skaičiai“, „Mama ir tėtė“, „Saugus eismas“, „Lietuva – mano Tėvynė“, „Lietuvos žvėrys“, „Technika“, „Norai“, „Žmogaus vidus“, „Sveikinkimės“, „Spalvos“, „Į mokyklą“ ir kt. Knygoje gausu ne tik mažyliui vertų žinoti dalykų, bet ir praktinių užduočių, uždavinių, klausimų, galvosūkių. Kiekvienos temos pabaigoje rasite žaidimų bei įvairios veiklos, skatinančios ikimokyklinukus domėtis savo bendraamžiais. Daug dėmesio skiriama tam, kad ikimokyklinukas pamažu pradėtų mokytis skaityti, domėtis pasauliu ir aplinkiniais. Knygos gale pridėtas plakatas padės Jūsų mažiesiems perprasti skaitymo gudrybes.
  Visa „Baltaragės“ medžiaga išdėstyta taip, kad susidarytų nuosekli, lengvai taikoma ugdymo sistema, padedanti parengti vaiką mokyklai. Ir nesvarbu, kas rengs: tėvai ar pedagogai.
  Greta knygos parengti ir keturi pratybų sąsiuviniai:
  1 pratybų sąsiuvinis 5 – 6 metų vaikams;
  2 pratybų sąsiuvinis 6 metų vaikams;
  3 pratybų sąsiuvinis 6 metų vaikams;
  4 pratybų sąsiuvinis. Mažosios užduotėlės.
  Trys pirmieji sąsiuviniai susiję su atitinkamomis knygos temomis, o ketvirtasis skirtas vaikams, kuriems trijų pirmųjų pasirodys per mažai – pastarąjį parengė Uldė Sirtautaitė.
  Autoriai siekė, kad „Baltaragė“ taptų vaiko ir suaugusiojo bendravimo ir bendradarbiavo knyga: kalbantis, sprendžiant problemas, drauge žaidžiant ir mokantis.