365 lietuvių kalbos veiksmažodžiai (KNYGA SU DEFEKTAIS)

 • Kraunamos nuotraukos

  365 lietuvių kalbos veiksmažodžiai (KNYGA SU DEFEKTAIS)

  7 
  Į krepšelį 

  Pagalbinė knyga besimokantiems lietuvių kalbos

  Metai
  2008
  Įrišimas
  minkštas
  Puslapių skaičius
  420
 • Nežymūs išvaizdos defektai

  Virginija Stumbrienė ir Loreta Vilkienė – Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Lituanistinių studijų katedros dėstytojos, lietuvių kalbos mokančios užsieniečius. Autorės yra parengusios vadovėlių suaugusiesiems ir vaikams, žinynų, metodinių priemonių mokytojams. Už darbus, susijusius su lietuvių kalbos kaip negimtosios mokymu, 2006 metais autorėms paskirta Lietuvos mokslo premija.

  Didžiosios Britanijos pilietis Williamas Roebuckas 1997–2002 metais gyveno ir dirbo Lietuvoje. Labai gerai išmokęs lietuvių kalbą, jis išvertė į anglų kalbą knygos įvadą, veiksmažodžių reikšmes ir veiksmažodžių vartosenos pavyzdžius.

  Knygoje „365 lietuvių kalbos veiksmažodžiai“ pateikiama išsami informacija apie 365 dažnai lietuvių kalboje vartojamus veiksmažodžius: pagrindinės veiksmažodžių formos, asmenuojamosios ir neasmenuojamosios veiksmažodžių formos, veiksmažodžių valdomi linksniai, priešdėliai, kuriuos dažniausiai prisijungia aptariami veiksmažodžiai. Veiksmažodžių reikšmės ir veiksmažodžių vartosenos pavyzdžiai išversti į anglų kalbą.

  Knyga skiriama tiems, kurie supranta angliškai ir mokosi lietuvių kalbos. Tikimasi, kad ji padės perkrimsti kietą lietuvių kalbos veiksmažodžių riešutėlį.

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti