Žvaigždės virš Romos

 • Žvaigždės virš Romos

  Autorius
  Metai
  2022
  Įrišimas
  kietas
  Versta iš
  anglų k.
  Vertė
  Rasa Stamkauskienė
  Orig. pav.
  The Rome Affair
  ISBN
  9786094666285
  Puslapių skaičius
  512
 • Tik noriu, kad žinotum ir visąlaik prisimintum: viskas, kas nutiko, nutiko iš meilės – man, tau, visai mūsų šeimai. Po visų mūsų gyvenimais tiksi bomba, vardu Meilė, taip ir turi būti.

  KAREN SWAN (Karen Svon), 20 tarptautinių bestselerių autorė, puikiai pažįstama lietuvių skaitytojams – jau išversta vienuolika jos romanų. Rašytojos kūryba gretinama su Lucindos Riley, Santos Montefiore, Noros Roberts, jos knygos nuolat perleidžiamos dideliais tiražais daugybe kalbų. Buvusi mados žurnalistė jau atrado savą romanų formulę: centre – meilės istorija, į kurią įpinamas istorinis kontekstas, o skrupulingai ištyrinėta veiksmo vieta nukelia į įvairiausius pasaulio kampelius („Paryžiaus paslaptis“, „Pabėgimas į Graikiją“, „Ispaniška vasara“, „Slaptoji įlanka“, „Vasara Kornvalyje“). Dar ji rašo ir kalėdinius romanus, be kurių jos skaitytojai nebeįsivaizduoja Kalėdų.

  „Žvaigždės virš Romos“ – tai istorija apie meilę, dėl kurios ryžtamasi paminti save ir dešimtmečius slėpti gniuždančią tiesą, ir kartu – romanas apie Romos didybę.

  Bėgdama nuo didžiausios klaidos gyvenime Frančeska viską iš naujo pradeda Romoje: stumia dienas padėdama keliautojams atrasti Amžinąjį miestą, vakarus – artimų draugų būryje su grapos taurele. Netikėta pažintis su kaimyne vikonte Elena apverčia ramią merginos kasdienybę aukštyn kojomis. Pasakiškai turtinga ir ne mažiau paslaptinga aristokratė įkalba Frančeską parašyti jos biografiją, prieš tai išgavusi pažadą neieškoti apie ją informacijos niekur kitur. Klausydamasi vikontės pasakojimų mergina ima suprasti, kad iš pirmo žvilgsnio tobulas Elenos gyvenimas yra persmelktas skausmo ir išdavysčių. Įspūdingo grožio turtingai moteriai negali atsispirti nė vienas vyras, tačiau to, kuriam Elena patikėjo širdį, jai nevalia turėti.

  Bet ar aristokratė kalba tiesą? Frančeskos abejones sustiprina požemių vikontės rūmų prieigose tyrinėjimai, jų metu paaiškėja stulbinama Elenos gyvenimo ir meilės istorija. Ir gimsta nauja – Frančeskos.
    

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti