Pabėgimas į Graikiją

 • Pabėgimas į Graikiją

  Autorius
  Metai
  2020
  Įrišimas
  kietas
  Versta iš
  anglų k.
  Vertė
  Ligita Karsbo
  Orig. pav.
  The Greek Escape
  ISBN
  9786094664953
  Puslapių skaičius
  454
 • Jei noriu išlikti saugi, turiu gyventi paprastai, ir tokią kainą esu pasirengusi mokėti. Atvykau į Graikiją pabėgti.

  KAREN SWAN (Karen Svon), 20 tarptautinių bestselerių autorė, yra puikiai pažįstama lietuvių skaitytojams – jau išleista vienuolika jos romanų. Rašytojos kūryba gretinama su Lucindos Riley, Santos Montefiore, Noros Roberts, yra nuolat perleidžiama dideliais tiražais daugybe kalbų. K. Swan, anksčiau dirbusi mados žurnaliste, jau atrado savo romanų formulę: centre – meilės istorija, į kurią įpinamas istorinis kontekstas, o skrupulingai ištyrinėta veiksmo vieta skaitytojus nukelia į įvairiausius pasaulio kampelius („Paryžiaus paslaptis“, „Žvaigždės virš Romos“, „Ispaniška vasara“, „Slaptoji įlanka“, „Vasara Kornvalyje“). Autorė taip pat dievina Kalėdas – kone kasmet pasirodo naujas kalėdinės tematikos romanas, laukiamas įvairių šalių skaitytojų ir toks tinkamas ilgiems žiemos vakarams („Kalėdų šviesos“, „Tobula dovana“, „Apsnigtos Kalėdos“, „Kalėdų dovana“, naujausias – „Kalėdų vakarėlis“).

  Kloja Marston bandė išsigydyti sudaužytą širdį, palikdama Londoną ir viską pradėdama iš naujo Niujorke. Jos darbas vienoje elitinėje bendrovėje – tobulai tvarkyti klientų gyvenimus. Nesvarbu, kad jos pačios gyvenimas visiškai susijaukęs. Aplinkybės ją priverčia imtis dar didesnės atsakomybės: rūpintis VIP klientais. Kiekvienas jų noras, kad ir koks neįtikėtinas, privalo būti išpildytas tuojau pat. Vienas iš klientų – arogantiškas gražuolis Džo Linkolnas, reikalaujantis rasti jam atokų namą vienoje iš Graikijos salų. Kloja imasi ieškoti tobulo kampelio įnoringajam atsiskyrėliui, tačiau Manhatane netikėtai pasirodo Tomas, jos buvusysis, – ir naujai susikurtas stabilus Klojos gyvenimas vėl pašlyja. Bet ji gali pasprukti – Džo reikalauja, kad ji kartu vyktų apžiūrėti naujojo namo. Taigi pabėgimas į Graikiją gali tapti proga apmąstyti, ko ji iš tiesų nori... Tomas – vyras, kurį ji taip ilgai mylėjo ir kuris ją taip įskaudino. Suteikti jam antrą progą? O ką daryti su Džo, kuris ją traukia tarsi magnetas?
  Tačiau kad ir kokie painūs būtų Klojos širdies reikalai, darbo problemos dar didesnės. Paslaptingai dingsta vieno kliento žmona, ir Kloja netikėtai patenka į kaltinimų ir apgavysčių sūkurį. Ar ji gali kuo nors pasitikėti, kai paaiškėja, kad žmonės nėra tokie, kokie dedasi? Ar pavyks išsiaiškinti tiesą?

  „Pabėgimas į Graikiją“ – įtraukianti istorija apie turtus, paslaptis ir aistrą. Tai tobulas pabėgimas nuo realybės.
    

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti