Vasara be tavęs

 • Vasara be tavęs

  Autorius
  Metai
  2022
  Įrišimas
  kietas
  Versta iš
  anglų k.
  Vertė
  Ligita Karsbo
  Orig. pav.
  The Summer without You
  ISBN
  9786094666759
  Puslapių skaičius
  563
 • Jos akys spindėjo stebint, kaip jis tolsta – ištikimas, atkaklus ir drąsus, pagaliau jos. Kol pasiekė šį tašką, jiems abiem reikėjo nemažai patirti, bet tai ilga istorija. Ir ji tik ilgės.

  KAREN SWAN (Karen Svon) – daugiau nei 20 tarptautinių bestselerių autorė, puikiai pažįstama lietuvių skaitytojams – jau išversta vienuolika jos romanų. Rašytojos kūryba gretinama su Lucindos Riley, Santos Montefiore, Noros Roberts, jos knygos nuolat perleidžiamos dideliais tiražais daugybe kalbų. Buvusi mados žurnalistė jau atrado savą romanų formulę: centre – meilės istorija, į kurią įpinamas istorinis kontekstas, o skrupulingai ištyrinėta veiksmo vieta nukelia į įvairiausius pasaulio kampelius („Paryžiaus paslaptis“, „Pabėgimas į Graikiją“, „Ispaniška vasara“, „Slaptoji įlanka“, „Vasara Kornvalyje“). Autorė rašo ir kalėdinius romanus, be kurių jos skaitytojai nebeįsivaizduoja Kalėdų.

  Rovena Tipton – sėkmės lydima fotografė – gyvena Londone su gražuoliu vaikinu Metu. Jie kartu jau vienuolika metų ir Rovena įsitikinusi – tik laiko klausimas, kada jų meilės istorija pasieks trokštamą ilgai ir laimingai. Tačiau taip atrodo Rovenai, o Metas turi kitų planų. Prieš užmaudamas žiedą Rovenai ant piršto jis nori padaryti pauzę, vėl sugrąžinti pirmų susitikimų ugnį į jau patogiais virtusius santykius. Jis nusprendžia pusmečiui vykti į Kambodžą. Vos po dviejų dienų. Vienas. O Rovena skaudančia širdimi keliauja į Niujorką fotografuoti prabangių vestuvių. Tačiau trumpa kelionė, turėjusi praskaidrinti niūrią Londono kasdienybę be Meto, tampa gyvenimą keičiančiu vasaros nuotykiu. Netikėtas susitikimas atveda merginą į elitinius Long Ailando paplūdimius, kur su trimis nepažįstamaisiais ji visą vasarą dalysis prabangia vila.

  Vasara įsibėgėja: prabangiuose kokteilių vakarėliuose ir spindinčiuose teniso aikštynuose mezgasi naujos pažintys, verslo sandoriai ir intrigos. Prasideda naujas Rovenos gyvenimo etapas, į kurį mergina priversta įsileisti ir jį – vyrą, pavertusį pirmąjį jos vakarą Ist Hamptone pragaru.

  Ar prabėgus nepamirštamai vasarai Rovena sugebės grįžti į savo senąjį gyvenimą?
    

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti