Viešbutis Nr. 21

 • Viešbutis Nr. 21

  Autorius
  Metai
  2024
  Įrišimas
  kietas
  Versta iš
  anglų k.
  Vertė
  Ieva Albertavičienė
  Orig. pav.
  Hotel 21
  ISBN
  9786094668173
  Puslapių skaičius
  334
 • Man visiškai nerūpi, koks tai daiktas. Svarbu, kad anksčiau jis priklausė viešbučio svečiui, o dabar yra mano.


  SENTA RICH – iš Londono kilusi rašytoja, šiuo metu gyvena Dubline. Baigusi filosofijos studijas ėmėsi radijo pjesių ir straipsnių žurnalams. Vėliau kūrė scenarijus Airijos ir Didžiosios Britanijos serialams ir televizijos laidoms. Išgarsėjusi kaip scenaristė, 2023 m. S. Rich išleido romaną „Viešbutis Nr. 21“.

  Noelė – darbšti viešbučio kambarinė. Tiesiog pavyzdinga darbuotoja. Bent jau iš pirmo žvilgsnio. Ji mandagi, vengia konfliktų ir... vagia iš viešbučio svečių. Niekada neima nieko vertingo, tik mažus suvenyrus: lūpų dažus, segę ar šukas. Per aštuonerius darbo metus dar nė karto neįkliuvo. Vos pajutusi menkiausią grėsmę, sprunka ir pradeda viską iš naujo.

  Ir štai Noelė stovi prie savo dvidešimt pirmojo viešbučio, pasiryžusi sumušti rekordą ir išdirbti jame ilgiau nei mėnesį. Tačiau „Magnolijoje“ sutiktos kambarinės sumaišo visas kortas. Šios drąsios, linksmos moterys, noriai priėmusios naujokę į savo būrį, ima akylai stebėti kiekvieną jos žingsnį. Bet polinkis vagiliauti – toli gražu ne vienintelė Noelės paslaptis.

  Meilė be atsako, neužgijusios vaikystės traumos ir nesibaigiančios pastangos pritapti, pamirštant tikrąją save, privers Noelę pirmą kartą stabtelėti ir atsigręžti į praeitį. Ši nuoširdi, komiška ir jautri kleptomanės kambarinės išpažintis nepaliks skaitytojų abejingų.


  „Sentos Rich romane „Viešbutis Nr. 21“ paliečiama daug svarbių temų: nuo savęs pažinimo, lytiškumo ir psichinės sveikatos iki moterų draugystės peripetijų.“ – Paste Magazine
    

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti