Slapta operacija „Bananai“

 • Slapta operacija „Bananai“

  Autorius
  Metai
  2022
  Įrišimas
  kietas
  Versta iš
  anglų k.
  Vertė
  Almantė Rimavičienė
  Iliustracijos
  Tony Ross
  Orig. pav.
  Code Name Bananas
  ISBN
  9786094666803
  Puslapių skaičius
  481
 • David Walliams (Deividas Valjamsas) – britų rašytojas, dėl kurio juokingų ir įdomių knygų visi Jungtinės Karalystės vaikai eina iš proto. Jis šiuo metu yra pats mėgstamiausias vaikų rašytojas pasaulyje.

  Jei myli gyvūnus, domiesi istorija ir trokšti pašėlusių nuotykių, ši knyga – tau. Pasiruošk OPERACIJAI „BANANAI“, kuri buvo saugoma paslaptyje net 80 metų!


  1940 metų gruodis. Antrasis pasaulinis karas. Londoną beveik kiekvieną naktį bombarduoja vokiečių lėktuvai, žmonės gyvena apimti baimės... Vienuolikmetis Erikas – našlaitis. Per šį bjaurų karą jis jau prarado savo mamą ir tėtį. Vienintelė paguoda berniukui – miesto zoologijos sodas ir ten jo laukianti geriausia draugė gorila Gertrūda. Bet vieną dieną Gertrūdai iškyla didžiulė grėsmė. Erikas tikrai nenori prarasti dar ir jos, todėl kartu su gyvūnų prižiūrėtoju dirbančiu dėde Sidu ryžtasi Gertrūdą gelbėti. Slapta iš zoologijos sodo pagrobti gorilą – ne tokia jau lengva užduotis. Tačiau jiems PAVYKSTA! Pavyksta ne tik tai, bet ir dar kai kas LABAI LABAI SVARBAUS!

  – Taip ir yra! Dėde Sidai, mes galime tai padaryti! Aš, tu ir, žinoma, Gertrūda, visi kartu galime išgelbėti Čerčilį.
  Gorila linktelėjo. Gertrūda, aišku, nesuprato, kam pritaria, bet ji visada pasirengusi nuotykiui.
  – Kaip mes tai padarysime? – paklausė Sidas.
  – Dar nežinau. Man tik vienuolika.
    

    

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti