Močiutė plėšikė sugrįžta

 • Močiutė plėšikė sugrįžta

  Autorius
  Metai
  2022
  Įrišimas
  kietas
  Versta iš
  anglų k.
  Vertė
  Gediminas Auškalnis
  Iliustracijos
  Tony Ross
  Orig. pav.
  Gangsta Granny Strikes Again!
  ISBN
  9786094666971
  Puslapių skaičius
  362
 •  David Walliams (Deividas Valjamsas) – britų rašytojas, dėl kurio juokingų ir įdomių knygų visi Jungtinės Karalystės vaikai eina iš proto. Garsiausia ir daugiausiai skaitytojų simpatijų sulaukusi jo knyga – „Močiutė plėšikė“. Tai pašėlusi istorija apie senutę, kuri kadaise buvo garsi brangenybių vagilė.
  O dabar pasiruoškite – ji GRĮŽTA!

  Benas vis dar negali susitaikyti su mintimi, kad močiutės nebėra... Kai ji iškeliavo, berniukui atrodė, kad pasaulis nustos suktis. Tačiau viskas buvo kaip buvę: Benas ir toliau kasryt ėjo į mokyklą, ruošė namų darbus ir svajojo apie santechniko profesiją... Kol vieną dieną nutiko kai kas neįtikėtino – iš Britų muziejaus buvo pagrobta garsioji Tutanchamono kaukė, o netrukus dingo ir FIFA pasaulio taurė. Keisčiausia, kad abi vagystės priminė jo mirusios močiutės – JUODOSIOS KATĖS – darbelius. Nejaugi ji gali būti prie to kaip nors prisidėjusi? Ir, po galais, ką šioje istorijoje veikia pati Anglijos karalienė? Benas žūtbūt privalo viską išsiaiškinti!

  Neįtikėtini močiutės plėšikės nuotykiai tęsiasi!

  Tą akimirką Benas pamatė juodą katę, sliūkinančią iš už močiutės antkapio. Katė judėjo lyg pantera. Ji pasisuko, pažiūrėjo tiesiai berniukui į akis ir...


    

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti