KNYGŲ KOMPLEKTAS. „Močiutė plėšikė“ + „Močiutė plėšikė sugrįžta“.

 • KNYGŲ KOMPLEKTAS. „Močiutė plėšikė“ + „Močiutė plėšikė sugrįžta“.

  22.00 
  23.50  Sutaupykite 1.50 
  Į krepšelį 
  Autorius
 •  David Walliams (Deividas Valjamsas) – britų rašytojas, dėl kurio juokingų ir įdomių knygų visi Jungtinės Karalystės vaikai eina iš proto. Garsiausia ir daugiausiai skaitytojų simpatijų sulaukusi jo knyga – „Močiutė plėšikė“. 

  1. „Močiutė plėšikė“

  Kiekvieną penktadienį Beno laukia vis tas pats košmaras: tėvai jį palieka pas močiutę. Tai – nuobodžiausi penktadieniai pasaulyje. Kodėl? Todėl, kad Beno močiutė nenori nieko daugiau, tik žaisti žodžių loto ir valgyti kopūstus. Be to, ji ir dvokia kopūstais (tik to negalima sakyti garsiai).
  Tačiau Benas nežino, kad ji: 1) kadaise buvo garsi brangenybių vagilė; 2) visą gyvenimą rezgė planą, kaip pavogti Karūnos brangenybes ir dabar jai reikia Beno pagalbos. Taigi – nuotykiai prasideda!
  „Močiutė plėšikė“ – puiki istorija, kupina linksmų piešinių, kvailų žodžių ir netikėtumų kiekviename puslapyje. 

  2.  „Močiutė plėšikė sugrįžta“ 

  Benas vis dar negali susitaikyti su mintimi, kad močiutės nebėra... Kai ji iškeliavo, berniukui atrodė, kad pasaulis nustos suktis. Tačiau viskas buvo kaip buvę: Benas ir toliau kasryt ėjo į mokyklą, ruošė namų darbus ir svajojo apie santechniko profesiją... Kol vieną dieną nutiko kai kas neįtikėtino – iš Britų muziejaus buvo pagrobta garsioji Tutanchamono kaukė, o netrukus dingo ir FIFA pasaulio taurė. Keisčiausia, kad abi vagystės priminė jo mirusios močiutės – JUODOSIOS KATĖS – darbelius. Nejaugi ji gali būti prie to kaip nors prisidėjusi? Ir, po galais, ką šioje istorijoje veikia pati Anglijos karalienė? Benas žūtbūt privalo viską išsiaiškinti!

  Neįtikėtini močiutės plėšikės nuotykiai tęsiasi!

  Tą akimirką Benas pamatė juodą katę, sliūkinančią iš už močiutės antkapio. Katė judėjo lyg pantera. Ji pasisuko, pažiūrėjo tiesiai berniukui į akis ir... 

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti