Organizacijų ligos ir jų gydymas

 • Organizacijų ligos ir jų gydymas

  Metai
  2023
  Įrišimas
  kietas
  Puslapių skaičius
  382
  ISBN
  9786094667879
 • DR. ALISA MINIOTAITĖ
  Socialinių mokslų daktarė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto docentė, bendrovės ALISA MANAGEMENT LABORATORY ir startuolio HRIZER įkūrėja. Alisa rašo straipsnius, knygas, yra 5 vaikų mama. Su kuprine ant pečių mėgsta leistis į žygius po platųjį pasaulį.

  IGNAS STAŠKEVIČIUS
  Vilniaus universitete įgijo gydytojo išsilavinimą, studijavo teisę, tapo verslininku, vadovavo įvairioms bendrovėms (tarp jų – „Maxima“ ir „Eurovaistinė“), dirbo stambių ir smulkių įmonių valdybose, visuomeninių organizacijų tarybose, prisidėjo steigiant Vilniaus maratoną ir literatūros festivalį, parašė knygų, sukūrė dokumentinių filmų. Mėgsta kalbėtis su linkusiais mąstyti žmonėmis.


  Daugelis verslo bendrovių, viešųjų įstaigų ir kitokių organizacijų vadybininkų patiria sunkumų, burdami veiksmingus kolektyvus ir komandas bendriems tikslams. Ši knyga padės išvengti klaidų vadovams, direktoriams ir norintiesiems jais tapti, ją atsivertęs kiekvienas vedlys ras įžvalgų ir siūlomų organizacijos vystymo sprendimų. Du vadybos praktikai – Alisa ir Ignas – dalijasi patarimais ir diskutuoja apie pavojus, gresiančius komandų ir organizacijų sveikatai, įvairiausias įmonių negalias ir jų gydymo būdus.


  Nedėkite šios knygos į „savipagalbos“ lentyną. Ji skirta reiklesniam skaitytojui.
  Alfredas Chmieliauskas, vienas ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto įkūrėjų

  Organizacijos – tarsi gyvas organizmas, patiriantis visas įmanomas augimo ligas. Serga jos ir tada, kai nustoja augti. Ligos ir krizės yra neišvengiamos, svarbu rasti gydytojų, kurie tas organizacijų problemas diagnozuotų ir parinktų tinkamą gydymą. O dar geriau yra patyrusiųjų išmintis, kuri padeda ligų išvengti.
  Elena Leontjeva, Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentė

  Knyga yra gyva, pagrįsta ilgamečiais tyrimais, mąstymais ir praktika, aktuali
  organizacijų vadybai. Monografija parašyta gyva, įtraukia, aiškia, argumentuota kalba ir plačiai diskutuojant su pripažintais pasaulyje autoriais. Pagaliau knygą įdomu skaityti.
  Gintautas Mažeikis, Vytauto Didžiojo universiteto profesorius
    

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti