Mišrūnai

 • Mišrūnai

  2.50
  12.50 Sutaupykite 10.00
  Į krepšelį 
  Metai
  2022
  Įrišimas
  kietas
  Versta iš
  anglų k.
  Vertė
  Aistis Žekevičius
  Orig. pav.
  Composite Creatures
  ISBN
  9786094666568
  Puslapių skaičius
  310
 • Dabar naktis, kambarys tamsus kaip požeminis urvas. Jei kiek palenkiu galvą žemyn, šio urvo gale galiu įžiūrėti pilkų pūkų kamuoliuką, primenantį kriauklę.

  CAROLINE HARDAKER (Karolina Hardaker, g. 1986 m.) gimė Šiaurės Rytų Anglijoje, didžiąją gyvenimo dalį praleido Niukasle, kur baigė anglų literatūros bei kultūros paveldo studijas. C. Hardaker iki šiol yra išleidusi dvi poezijos knygas, „Mišrūnai“ – jos debiutinis romanas. Ši distopija sulaukė tarptautinio pripažinimo ir literatų bendruomenėje pelnė autorei daug žadančios rašytojos vardą.

  Nora gyvena pasaulyje, kuriame išlikti darosi vis sunkiau: danguje nyksta paskutiniai paukščiai, oras tvinksta nuo teršalų, kūną puola vis sunkesnės ir greičiau plintančios ligos. Pasaulis tampa vis atšiauresnis. Tačiau Norai pasiseka – ji sutinka Artūrą, tobulą partnerį, su kuriuo gyvenimas turėtų tapti saugus ir paprastas. Bent jau toks buvo organizacijos „Easton Grove“, kuri rūpinasi pasiturinčių gyventojų sveikata, pažadas. Pamažu Nora ir Artūras ima pažinti vienas kitą artimiau, ir ant Noros piršto atsiranda sužadėtuvių žiedas. Rodos, viskas klostosi puikiai. Sveikindama pradėjus naują gyvenimą, „Easton Grove“ jiems dovanoja nuostabų mažytį padarėlį: juo būtina pasirūpinti, tačiau prie jo draudžiama prisirišti. Jis nulems Noros ir Artūro ateitį...

  „Mišrūnai“ – tai pasakojimas apie žmogaus išlikimo kainą žlungančiame pasaulyje. Su kuo žmogus gali susitaikyti siekdamas išgyventi? Kuo virsta gyvenimas iš jo traukiantis brangiausiems žmonėms? Ką reiškia mylėti ir ką – iš tiesų būti gyvam?

  Niuansų kupina proza, puikiai kuriami personažai – Caroline Hardaker pasakojimas drąsiai veda siurrealybės link. Nerimą keliantys vaizdiniai nuolat užklumpa skaitytojus nepasiruošusius, jų lūkesčiams tenka kapituliuoti... Romanas verčia ne tik susimąstyti, bet ir pašiurpti odą. – Publishers Weekly

  Caroline Hardaker proza preciziška ir be sentimentų – visai kaip ir jos kuriamų personažų gyvenimai. – Booklist

   

    

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti