Laiškai Noelei

 • Laiškai Noelei

  Metai
  2022
  Įrišimas
  kietas
  Versta iš
  anglų k.
  Vertė
  Džilda Jansonaitė
  Orig. pav.
  The Noel Letters
  ISBN
  9786094666834
  Puslapių skaičius
  382
 • Pamiršk praeitį, Noele. Gyvenimo šachmatų partijoje praeitis – tai stiprus rikis, bet silpnas karalius. Galime iš praeities mokytis, bet neleiskime praeičiai mūsų užvaldyti. Neįmanoma laikyti žirgo pavadžio jojant atbulai.


  RICHARD PAUL EVANS (Ričardas Polas Evansas, g. 1962 m.) – garsus amerikiečių rašytojas, išleidęs daugiau nei 40 knygų, verčiamų į 24 pasaulio kalbas, ypač skaitytojų mėgstamas už jaukias kalėdines istorijas, kuriose nagrinėjamos šeimos santykių, atleidimo temos. Jis – vienas iš nedaugelio autorių, kuriems pavyko užkariauti ir grožinės, ir negrožinės literatūros bestselerių sąrašus. Lietuvių kalba jau išleistas rašytojo romanas „Noelės dienoraštis“ („Tyto alba“, 2021 m.). „Laiškai Noelei“ – antroji autoriaus knyga lietuvių kalba.

  Po beveik dviejų dešimtmečių Noelė Post, didelės Niujorko leidyklos vyriausioji redaktorė, grįžta į savo vaikystės namus paskutinį kartą susitikti su mirštančiu tėvu. Suplanuotas trumpas apsilankymas virsta iššūkių ir atradimų kupina pažinimo kelione Noelei netikėtai paveldėjus tėvo puoselėtą knygyną. Iš naujo susipažindama su vaikystės namais ir žmonėmis, kuriuos paliko, mergina pradeda atskleisti skaudžią ir ilgai slėptą tiesą apie savo šeimą, o Tabula Rasa vardu įsislaptinusio anonimo laiškai merginai, kamuojamai vienatvės, pykčio ir išsiskyrimo šešėlių, padeda pakeisti požiūrį į ne tik paslapčių ir skaudžių išgyvenimų kupiną praeitį, bet taip pat ir į savo ateitį. Kas rašo šiuos laiškus: staiga į Noelės gyvenimą grįžęs vaikystės draugas Dilanas, knygyno vadovė Vendi ar kažkas kitas, norintis padėti merginai suprasti save?

  „Laiškai Noelei“ – jaudinanti istorija apie meilę, draugystę, pasitikėjimą ir atleidimą, apie pabudimą iš sielvarto ir susvetimėjimo. Meistriškai į pasakojimą įpindamas garsių rašytojų citatas, R. P. Evansas skaitytojus kviečia į gyvenimo kelionę, kurioje griaunantys praeities prisiminimai virsta galinga nauja pradžia.
    

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti