Klastinga tetulė

 • Kraunamos nuotraukos
  Į krepšelį 

  Šiurpus ir juokingas pasakojimas apie drąsią mergaitę Stelą ir baisią jos tetą

  Autorius
  Metai
  2015
  Serija
  Baisiai juokinga
  Įrišimas
  kietas
  Vertė
  Lauryna Butrimienė
  Versta iš
  anglų k.
  Orig. pav.
  AWFUL AUNTIE
  ISBN
  9786094661136
  Puslapių skaičius
  413
 • David Walliams (Deividas Valjamsas) – britų rašytojas, dėl kurio juokingų ir įdomių knygų visi Jungtinės Karalystės vaikai eina iš proto! Jis jau parašė devynias knygas, jos išverstos į daugiau kaip 30 kalbų ir milijoniniais tiražais parduodamos visame pasaulyje.


  Jei tau patinka „Močiutė plėšikė“, „Berniukas milijardierius“, „Žiurkainis“ ir „Demonė dantistė“, skaityk ir „Klastingą tetulę“. Susipažink ir su Stela. Mergaitę ištiko didžiulė nelaimė – žuvo jos tėvai. Tačiau tai dar ne viskas: ją ėmėsi globoti baisioji teta Alberta. Tiksliau, tik apsimeta, kad globoja. O iš tiesų šlykšti ir klastinga teta bando iš Stelos atimti paveldėtą jos tėvų dvarą. Bet drąsioji Stela taip lengvai nepasiduos! O kai į pagalbą netikėtai ateina… vaiduoklis, tetulei gali tapti visai riesta. Ką ji darys? Kokias pinkles regs mergaitei? Ir kaip Stelai pavyks susidoroti su apgaule ir neteisybe?
  Sužinok, kaip seksis Stelai!
  „Klastinga tetulė“ – knyga apie drąsią mergaitę, ypatingą draugystę ir apie tai, kad su blogiu ir klasta reikia kovoti iš visų jėgų.