Dingusių mandarinų byla

 • Dingusių mandarinų byla

  Autorius
  Metai
  2023
  Įrišimas
  kietas
  Puslapių skaičius
  168
  ISBN
  9786094667763
  Iliustracijos
  Rytis Daukantas
 • TOMAS DIRGĖLA – populiariausias Lietuvos vaikų rašytojas, kurio knygos nuolat kartojamos ir verčiamos į užsienio kalbas, o vaikai tiesiog eina iš proto dėl jo detektyvinės serijos „Domas ir Tomas“! T. Dirgėla parašė jau daugiau nei 40 knygų, o vaikai jį atpažįsta net gatvėje ir būtinai pasidomi būsimomis knygomis ar paprašo bendros nuotraukos.

  Dar vienos nuostabios Kalėdos nuostabiame Miestamiestyje – dovanos po žaisliukais papuošta egle, silkė pataluose, baltoji mišrainė ir mandarinai, be kurių... Mandarinai? Deja, šiemet jie ėmė ir tiesiog pradingo! Kalėdų stalo atributo nebeįmanoma rasti nė viename Miestamiesčio prekybos centre, kaip ir žiemą grybų rinkti į mišką išėjusio Liudo Mėmės!

  Ar gali būti, kad mokyklos direktorius susijęs su mandarinų prapuolimu? Ar gali būti, kad be kvapnių oranžinių vaisių miestamiestiečių Kalėdos bus sugadintos? Ar gali būti, kad vis dar skaitai šią anotaciją, nors jau pats laikas atsiversti naujausią kultinių detektyvų istoriją?

  „Tai akivaizdžiai būsimas bestseleris, kuris taps skaitomiausia knyga visame pasaulyje!“ Literatūros kritikas

  „Aš taip nesakiau, jie panaudojo mano citatą apie visai kitą knygą!“
  Tas pats kritikas

  Ši knyga septynias dienas buvo rašoma LIDL parduotuvėje pirkėjams vis stebintis rašytoju tarp prekių lentynų, o Tomo Dirgėlos fanams džiaugiantis: dėl galimybės užsukti autografų, asmenukių ir gyvai pamatyti, kaip gimsta dar viena mylimo rašytojo knyga! 

    

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti