Bilas ir sapnų angelas

 • Bilas ir sapnų angelas

  Metai
  2022
  Įrišimas
  kietas
  Versta iš
  anglų k.
  Vertė
  Almantė Rimavičienė
  Iliustracijos
  Jane Ray
  Orig. pav.
  Bill and the Dream Angel
  ISBN
  9786094667015
  Puslapių skaičius
  56
 • Lucinda Riley – viso pasaulio skaitytojų mylima britų rašytoja, kurios knygos išverstos į 37 kalbas. Labiausiai ją išgarsino romanų ciklas „Septynios seserys“.
  Harry Whittakeris – BBC radijo laidų vedėjas, vienos žinomiausių Jungtinės Karalystės improvizacijų trupės narys, Lucindos Riley sūnus.
  „Bilas ir sapnų angelas“ – antroji Lucindos Riley ir Harry’io Whittakerio knyga vaikams iš serijos apie angelus sargus. Pirmoji – „Greisė ir Kalėdų angelas“ (2021).

  Šis pasakojimas apie angelą sargą vardu Lemtis ir mažą berniuką Bilą.

  Bilas su šeima ką tik persikraustė iš mažo butuko mieste į namą kaime. Naujasis berniuko kambarys daug didesnis už senąjį, pro langą matyti sodas ir į tolius besidriekiantys laukai. Tačiau jau pirmąją naktį Bilas išgirsta keistą stuksenimą į kambario langą, o praskleidęs užuolaidas pamato milžiniškas žibančias akis. Kitą naktį vėl pasikartoja tas pats... Išsigandęs berniukas prašo tėvų, kad grįžtų į miestą, kur visą naktį gatvėse šviečia žibintai ir tikrai nėra jokių pabaisų. Bilo prašymą išgirsta ir sapnų angelas Lemtis...

  Jei kada nerimauji, kad gali nutikti kas blogo, ir jautiesi taip, lyg pilvukas ir kojos būtų kaip vata, gali paprašyti angelo sargo pagalbos. Tai labai paprasta, nes angelams labiau už viską patinka padėti žmonėms.

    

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti