Greisė ir Kalėdų angelas

 • Greisė ir Kalėdų angelas

  5.00 
  11.00  Sutaupykite 6.00 
  Į krepšelį 
  Metai
  2021
  Įrišimas
  kietas
  Vertė
  Almantė Rimavičienė
  Versta iš
  anglų k.
  Iliustracijos
  Jane Ray
  Orig. pav.
  Grace and the Chistmas Angel
  ISBN
  9786094666063
  Puslapių skaičius
  55
 • Lucinda Riley – viso pasaulio skaitytojų mylima britų rašytoja, kurios knygos išverstos į 37 kalbas. Labiausiai ją išgarsino romanų ciklas „Septynios seserys“.
  Harry’is Whittakeris – BBC radijo laidų vedėjas, vienos žinomiausių Jungtinės Karalystės improvizacijų trupės narys, Lucindos Riley sūnus.
  „Greisė ir Kalėdų angelas“ – pirmoji Lucindos Riley ir Harry’io Whittakerio knyga vaikams iš serijos apie angelus sargus.

  Nes kažkur yra angelas, kuris tavęs klausosi...

  Šis pasakojimas apie angelą sargą vardu Viltis ir mažą mergytę Greisę.
  Kūčios. Greisė kartu su broliuku Nikolu ruošiasi vaidinti mokyklos kalėdiniame spektaklyje. Mergaitė labiau už viską trokšta, kad jį pamatytų ir tėtis. Jis – žvejų laivo kapitonas ir vis dar jūroje... Tėtis pažadėjo Greisei grįžti. Juk ryt Kalėdos! Tačiau netikėtai kyla audra ir tėčio vieta salėje tuščia. Mergaitė labai nuliūsta. Vakare atsigulusi į lovelę ji glaudžia prie savęs mažą angeliuką ir prašo audros nurimti. Tylutėlį Greisės balsą išgirsta Kalėdų angelas Viltis...

  „Greisė ir Kalėdų angelas“ – jaudinanti, Kalėdų magijos kupina istorija, kuri sušildys širdis ir pripildys jas šventinio džiugesio.

  Jei kada nerimauji, kad gali nutikti kas blogo, ir jautiesi taip, lyg pilvukas ir kojos būtų kaip vata, gali paprašyti angelo sargo pagalbos. Ir atmink, angelai visai nesupranta žodžio „neįmanoma“.
    

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti