Baisus dalykas, nutikęs Barnabiui Broketui

 • Kraunamos nuotraukos

  Baisus dalykas, nutikęs Barnabiui Broketui

  1050
  Į krepšelį 

  Neįtikėtina istorija apie skraidantį berniuką

  Autorius
  Metai
  2021
  Įrišimas
  kietas
  Vertė
  Violeta Palčinskaitė
  Versta iš
  anglų k.
  Orig. pav.
  The Terrible Thing That Happened to Barnaby Brocket
  ISBN
  9786094660511
  Puslapių skaičius
  308

 • John Boyne (Džonas Boinas) – garsus airių rašytojas, aštuonių knygų suaugusiems ir keturių vaikams autorius. Jo knygos išverstos į 46 kalbas.
  Barnabis – paprastas aštuonerių metų berniukas, augantis pačioje paprasčiausioje šeimoje su broliu ir seserimi. Jis geras ir labai paklusnus. Tik viena bėda – Barnabis… skraido. Tai labai nepatogu, net į mokyklą tenka eiti su smėlio pripilta kuprine, kad nepakiltų nuo žemės. Ir tai labai nepatinka jo tėvams, kurie labiausiai pasaulyje bijo išsiskirti iš kitų. O vieną dieną nutinka baisus dalykas… Kaip tik tada prasideda Barnabio, skraidančio berniuko, kelionė aplink pasaulį. Jis sutinka daug keistų žmonių, susiranda naujų draugų, kurie, kaip ir jis, yra truputį kitokie. Jie Barnabį išmoko įvairiausių dalykų. Svarbiausia pamoka – nereikia bijoti ir gėdytis būti tokiam, koks esi, nesvarbu, kad esi kitoks.

  Skaičiau, verčiau, verkiau... ir juokiausi. Vos užvertusi paskutinį puslapį, pradėjau ilgėtis Barnabio. Norėčiau, kad šią knygą paskaitytų ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai. Tam, kad pakėlę galvas nuo pilkos kasdienybės, kitaip pažvelgtų ne tik į savo vaikus, bet ir į džiugią mus supančio pasaulio įvairovę. Dabar, kai man liūdna ar nuobodu, pakėlusi akis ieškau to mažo berniuko, pro stoglangį kylančio į žvaigždėtą nakties dangų – jo laukia nauji draugai, neįtikėtini nuotykiai ir dar nematyti kraštai. Jis tarsi sako man – juk viskas dar prieš akis!
  Violeta Palčinskaitė, knygos vertėja
   

 • Naujienlaiškis

  mes socialiniuose tinkluose