Kalėdų vakarėlis (KNYGA SU DEFEKTAIS)

 • Kalėdų vakarėlis (KNYGA SU DEFEKTAIS)

  8.00
  12.50 Sutaupykite 4.50
  Į krepšelį 
  Autorius
  Metai
  2021
  Įrišimas
  kietas
  Versta iš
  anglų k.
  Vertė
  Ligita Karsbo
  Orig. pav.
  The Christmas Party
  Puslapių skaičius
  522
 • Nes tai mano namai. Tai mano esaties dalis, – ji sulenkė laišką ir užmerkusi akis prispaudė jį prie lūpų. – Aš grįžau namo.

  KAREN SWAN (Karen Svon), 20 tarptautinių bestselerių autorė, yra puikiai pažįstama lietuvių skaitytojams – jau išleista 10 jos romanų. Rašytojos kūryba gretinama su Lucindos Riley, Santos Montefiore, Noros Roberts kūriniais, yra nuolat perleidžiama dideliais tiražais įvairiose šalyse. Autorė dievina Kalėdas, tad kone kasmet pasirodo jos naujas kalėdinės tematikos romanas, laukiamas įvairių šalių skaitytojų ir toks tinkamas ilgiems žiemos vakarams („Kalėdų šviesos“, „Tobula dovana“, „Apsnigtos Kalėdos“, „Kalėdų dovana“). Vienas jų – „Kalėdų vakarėlis“.

  Netikėtai mirus Deklanui Lornui, paskutiniajam tituluotam Airijos riteriui, visas turtas atitenka trims jo dukterims – Otei, Pipai ir Vilou. Visų nuostabai, įspūdingiausią jo dalį – šeimai priklausančią Lornų pilį – paveldi jaunėlė Vilou. Dar prieš trejus metus, sukrėsta išaiškėjusios šeimos paslapties, ji paliko tėvų namus ir pasižadėjo niekada ten nebegrįžti. Šį pažadą tenka sulaužyti. Atvykusią į Lornų pilį Vilou pasitinka ne tik praeities nuoskaudos, bet ir seserų pagieža – šios jaučiasi paliktos ir išduotos sesers. Negana to, seserų asmeninį gyvenimą temdo nuo mažens patirtas nevisavertiškumo jausmas: vieša paslaptis, kad tėvas troško sūnaus, kuriam galėtų perduoti titulą. Vilou, dideliam šeimos nusivylimui, ryžtasi parduoti Lornų pilį. Potencialus pirkėjas, gražuolis Konoras Šėjus, įtikina merginą prieš parduodant vaikystės namus surengti juose prašmatnų Kalėdų vakarėlį, kurio metu pilį galėtų apžiūrėti būsimieji jos savininkai. Tačiau lemtingąjį vakarą ima aiškėti daugybę metų saugotos šeimos paslaptys – įvykiai pakrypsta netikėta linkme.

  „Kalėdų vakarėlis“ pasakoja apie komplikuotus, paslapčių ir nuoskaudų pritvinkusius šeimos santykius, kuriuos išgelbėti gali tik atvirumas... ir dalelė Kalėdų stebuklo. 

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti