Paslapčių bokštas (Knyga su defektu)

 • Kraunamos nuotraukos

  Paslapčių bokštas (Knyga su defektu)

  6 
  12  Sutaupykite 6 
  Į krepšelį 
  Autorius
  Metai
  2018
  Įrišimas
  kietas
  Vertė
  Vilija Vitkūnienė
  Versta iš
  anglų k.
  Orig. pav.
  a Place of Secrets
  ISBN
  9786094663499
  Puslapių skaičius
  502
 • Išvaizdos defektai

   Išnirus į proskyną, juoduojantis bokštas dar sykį nustebino Džudę savo atšiauriu keistumu. Šiąnakt jis ir vėl priklauso juodviem, kaip tądien, kai pirmąkart susitiko. Vieta, kurioje nutiko tiek svarbių įvykių.

  RACHEL HORE (Reičelė Hor) – britų rašytoja, gyvena Noridže. Ji dėsto kūrybinį rašymą, augina tris sūnus ir rašo knygas, kurios tampa bestseleriais. „Paslapčių bokštas“ – trečiasis autorės romanas, išverstas į lietuvių kalbą.
  Ar sapnai gali būti perduodami iš kartos į kartą? Vaikystėje Džudė dažnai sapnuodavo tą patį košmarą: ji bėga per tamsų mišką, šaukdama mamą. Dabar šešiametė dukterėčia Vasara taip pat dažnai prabunda šaukdama, ir Džudei darosi neramu.
  O juk ji tenorėjo sužinoti tiesą. Tiksliau, iš pradžių norėjo tik įvertinti astronominių prietaisų ir knygų kolekciją viename Norfolko dvare. Tai daugiau nei profesija, senos knygos – jos aistra. Ir galimybė patyrinėti vienišiaus Antonio Vikamo, XVIII a. astronomo, palikimą pasirodė jai labai viliojanti. Trumpam ištrūkti iš Londono į vietas, kuriose ji užaugo, pasimatyti su seserimi ir dukterėčia...
  Tačiau kai Džudei ima vertis tragiška Vikamo istorija, ji ima suprasti, kad prieš keletą šimtmečių gyvenusio astronomo ir jo įdukros Esteros likimai susiję su josios. Nuorodų ir sąsajų vis daugėja, ir atrodo, kad visų paslapčių raktas slypi bokšte, iš kurio Vikamas ir Estera stebėdavo žvaigždes. Tačiau ką bendra tas bokštas gali turėti su sapnais?
  Džudė ieško praeities raktų, kurie padėtų jai suprasti ir išgyventi dabartį. Šimtmečių senumo laiškai ir dienoraščiai, prarasta ir atrasta nauja meilė, auksinis vėrinys su septynetu deimantinių žvaigždučių, slėptuvė bokšte – visa tai susipina į vieną istoriją, kurios paslaptys ir atradimai įtraukia ir nebepaleidžia.  

 • Naujienlaiškis

  mes socialiniuose tinkluose