Mergina iš Legaro gatvės #2 (KNYGA SU DEFEKTAIS)

 • Mergina iš Legaro gatvės #2 (KNYGA SU DEFEKTAIS)

  7.00 
  13.50  Sutaupykite 6.50 
  Į krepšelį 
  Autorius
  Metai
  2022
  Įrišimas
  kietas
  Versta iš
  anglų k.
  Vertė
  Loreta Gema Baltaduonė
  Orig. pav.
  The Girl On Legare Street
  Puslapių skaičius
  429
 • Kartais žmonės turi pasielgti teisingai net ir tuomet, jeigu tai reiškia palikti tuos, kuriuos myli labiau už viską pasaulyje.

  Karen White (Karen Vait, g. 1964 m.) – JAV rašytoja, 29 bestselerių autorė, jos kūriniai verčiami į 15 kalbų. Lietuvių skaitytojai jau pamėgo autorės romanus „Stiklo skambesys“, „Prarastos valandos“, „Pakrantės medžiai“, „Naktis, kai užgeso šviesos“, „Svajonių medis“, „Paskutinė naktis Londone“, dėmesio sulaukė ir naujoji knygų serija, kurią pradėjo „Namas Trado gatvėje“.

  „Mergina iš Legaro gatvės“ yra antroji knyga apie Melaniją Midlton, nekilnojamojo turto agentę, gebančią įžvelgti ne tik senųjų Čarlstono pastatų, bet ir jose gyvenusių šeimų paslaptis. Persmelktas JAV Pietų valstijų kultūros ir pasakojimo tradicijų, romanas atskleidžia, kad savo istorijomis, širdgėla ir nuoskaudomis geba dalintis ne tik gyvieji.

  Netikėtai paveldėjusi architektūros šedevru laikomą Vanderhorstų namą, Melanija imasi jį restauruoti. Jai padeda ne tik geriausia draugė Sofi, bet ir istorinių knygų rašytojas Džekas Trenholmas, kurio žvilgsnis vis dar pakerta merginai kojas. Vis dėlto darbų kupiną Melanijos kasdienybę sutrikdo motina Džinetė Priolo Midlton – garsi operos dainininkė, palikusi Melaniją, kai šiai buvo vos šešeri. Po daugiau nei 30 metų Džinetė grįžta į Čarlstoną, ketindama nusipirkti Priolo šeimai kadaise priklausiusį namą Legaro gatvėje, ir prašo dukters pagalbos tarpininkauti. Tačiau tai nėra svarbiausia Džinetės grįžimo priežastis. Ne vieną šimtmetį Legaro gatvės name slypėjusios paslaptys ima veržtis į dienos šviesą motinai vėl susitikus su dukra, o jų gebėjimas matyti už gyvųjų pasaulio ribų kelia joms mirtiną pavojų. 

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti