Lietuvių kalba 10 klasei

 • Lietuvių kalba 10 klasei

  3.00 
  11.50  Sutaupykite 8.50 
  Į krepšelį 

  Vadovėlis

  Metai
  2008
  Įrišimas
  kietas
  Puslapių skaičius
  280
 • Leidykla „Tyto alba“ pristato naują V. Salienės ir A. Smetonos vadovėlį „Lietuvių kalba. X klasei“. Šis vadovėlis yra sudedamoji lietuvių kalbos vadovėlių IX ir X klasėms komplekto dalis.

  Komplektą sudaro lietuvių kalbos vadovėlis (IX kl.), mokinio sąsiuvinis (IX kl.), lietuvių kalbos vadovėlis (X kl.), mokinio sąsiuvinis (X kl.), mokytojo knyga (IX–X kl.). Dalis darbui skirtos medžiagos įdėta į leidyklos interneto svetainę (www.tytoalba.lt).

  Vadovėlis plėtos bendruosius (komunikacinius, pažintinius), dalykinius (teksto kūrimo, teksto suvokimo, kalbos sistemos pažinimo ir taikymo) gebėjimus, skatins taikyti įvairias mokymo(si) strategijas, jame pateikiamos užduotys plėtos per literatūros pamokas suformuotus gebėjimus, skatins sieti per kitų dalykų (užsienio kalbų, socialinių mokslų, menų, etikos) pamokas įgytas žinias su lietuvių kalbos mokomąja medžiaga.
  Vadovėlyje pateikiama tik būtina teorinė medžiaga, padedanti siekti taisyklingo ir tikslingo kalbos vartojimo žodžiu ir raštu.
  Teorija, tekstai ir užduotys pateikiama pamokomis, vienos pamokos medžiaga – viename atvarte. Prieš kiekvieną skyrių formuluojami tikslai, nurodomi svarbiausi ugdomi gebėjimai, nagrinėjamos temos. Taip pat formuluojamas pagrindinis kiekvienos pamokos uždavinys, t. y. nurodoma, ką mokiniai pamokos pabaigoje turėtų mokėti, suprasti, gebėti atlikti ir kt.
  Vadovėlyje siekiama pateikti užduočių sistemą, o ne paskiras užduotis, todėl atsiveria daugiau galimybių diferencijuoti darbą.

  Šis vadovėlis tiems, kurie nori išmokti naudotis kalba kuo visapusiškiau ir veiksmingiau. Jis ne taisyklėms kalti ir atminčiai lavinti, o kad suprastume, kodėl, kada ir kur reikia tinkamai kalbėti, klausytis, skaityti ir rašyti. 

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti