Lieknėti be streso

 • Lieknėti be streso

  4.00
  7.50 Sutaupykite 3.50
  - +
  Minimalus parduodamas kiekis: 20

  Knyga apie tai, kaip stresas susijęs su antsvoriu, ir kaip jų abiejų atsikratyti

  Metai
  2014
  Įrišimas
  puskietis
  Vertė
  Asta Dumšienė
  Versta iš
  prancūzų k.
  Orig. pav.
  Maigrir sans stress
  ISBN
  9789986169987
  Puslapių skaičius
  254
 • Jūs jaučiate stresą? Kodėl? Ir kodėl dėl streso priaugama svorio?
  Teigiama, kad dėl streso svoris didėja, o nusiraminus sulieknėti lengviau. Todėl norint išsaugoti pageidaujamą svorį ilgai, tenka keisti mitybos įpročius ir nustoti užkandžiauti susinervinus. Tačiau visų pirma būtina suprasti, kodėl patirdami stresą, griebiamės užkandžių ir kaip šio įpročio atsikratyti.
  Tai, kaip maitinatės, priklauso nuo to, kaip patys į save žiūrite – todėl norint numesti svorio, svarbiausia neprarasti pasitikėjimo savimi. Skaitydami šią knygą, liausitės ieškoti paguodos lėkštėje, geriau pažinsite save kaip asmenybę ir suprasite, kodėl stresinėje situacijoje elgiatės vienaip ar kitaip.
  Todėl sudarydami svorio metimo programas, paremtas asmenybių psichologija, įtraukėme ir streso valdymą. Suvaldę stresą, tikrai ne tik lengviau atsikratysite nereikalingų kilogramų, bet ir patys jausitės daug geriau.
  Šioje knygoje rasite daug naudingų patarimų, kaip lieknėti be streso, o svarbiausia – kaip išsaugoti pageidaujamą svorį nekintamą. Jos esmė labai aiški: išmokyti jus kuo ramiau reaguoti stresinėse situacijose, pagerinti gyvenimo kokybę, lieknėti be streso ir daugiau niekada nebepriaugti papildomo svorio.

  Diabetologas profesorius Alain‘as Golay dirba Ženevos universitetinėje ligoninėje daugiausia su per didelio svorio varginamais pacientais, jo tyrimai žinomi visame pasaulyje. Jis paskelbė daugiau kaip 450 jo straipsnių ir mokslinių darbų, išleido septynias knygas, tapusias bestseleriais, jos išverstos į aštuonias kalbas. Lietuvių kalba išleista jo knyga „Lieknėti pagal asmenybės tipą“ (Tyto alba, 2012 m.) 

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti