KNYGŲ KOMPLEKTAS. „Mirties chemija“ + „Įrašyta kauluose“ + „Mirusiųjų šnabždesiai“ + „Kapo šauksmas“ + „Neramūs mirusieji“

 • KNYGŲ KOMPLEKTAS. „Mirties chemija“ + „Įrašyta kauluose“ + „Mirusiųjų šnabždesiai“ + „Kapo šauksmas“ + „Neramūs mirusieji“

  60.00
  65.50 Sutaupykite 5.50
  Į krepšelį 

  Tyrėjo Deivido Hanterio bylos 

  Autorius
 • Simon Beckett (Saimonas Beketas, g. 1968 m.) – pasaulinio pripažinimo sulaukęs britų autorius: jo detektyvai išversti į 29 kalbas, parduota daugiau nei 12 mln. knygų, jos figūruoja The Sunday Times ir tarptautinių bestselerių sąrašuose. Rašytojo karjerą S. Beckettas pradėjo dar 2002 m., kai dirbdamas žurnalistu apsilankė Tenesio Lavonų ūkyje. Ši patirtis įkvėpė populiariausią jo knygų seriją apie teismo mediką Deividą Hanterį, kurią pamėgo ir Lietuvos skaitytojai.

  1. „Mirties chemija“ – pirmoji serijos knyga.

  Deividas Hanteris buvo žymiausias teismo medikas visoje Anglijoje. Tačiau po žmonos ir dukters žūties jis palieka Londoną ir persikrausto į mažą kaimelį kaip paprastas gydytojas. Niekas iš kaimiečių nežino jo praeities. Po trejų ramaus gyvenimo metų du berniukai randa vietinės rašytojos lavoną su į nugarą įsmeigtais gulbės sparnais. Kaip medikas, Hanteris privalo apžiūrėti negyvėlę, o tuo metu pradingsta antra kaimelio gyventoja. Įtarimas krinta ant gydytojo, nes jis visiems vis dar tebeatrodo svetimas…

  Įtampa auga sulig kiekvienu puslapiu, kaime isterija apima vis daugiau žmonių, nes vieną žiaurią ir keistą žmogžudystę veja kitos. Kiek skausmo ir nelaimių galima pakelti? Kas yra blogis ir kodėl žmonės taip žiauriai elgiasi vieni su kitais? Deividas Hanteris ieško atsakymų į šiuos klausimus, bandydamas suprasti, ką mes padarome su savo ir kitų gyvenimais. Jis irgi tik žmogus, kaip mes visi, bet jo teismo medicinos žinios ir talentas padeda jam įžvelgti tai, ko nepastebi kiti.

  Nudirbkite visus namų ruošos darbus, pakeiskite vakaro planus, nes kai paimsite į rankas „Mirties chemiją“, visa kita taps nebesvarbu!

  2. „Įrašyta kauluose“ – antroji serijos knyga.

  Teismo medikas Deividas Hanteris jau buvo netoli namų, kai jį sustabdė telefono skambutis. Runoje, vienoje iš Hebridų salų toli Atlanto vandenyne, rastas mirusio žmogaus kūnas. Atvykęs į audrų purtomą salą, teismo medikas susiduria su sunkiu nusikaltimu. Beveik visiškai suanglėjęs kūnas rastas senoje lūšnelėje. Vietos policijos pajėgos linksta tai laikyti nelaimingu atsitikimu, tačiau Deividas tuo netiki. Tirdamas gaisravietę, jis padaro išvadą, kad auka buvo nužudyta. Padėtis tampa dar grėsmingesnė, kai audra atskiria salą nuo išorinio pasaulio, pastiprinimas neatvyksta, o velniška ugnis įsiplieskia vėl. Tai reiškia tik viena: žudikas tyko saloje ir teismo medikas privalo jį rasti, kol dar ne per vėlu.

  „Įrašyta kauluose” – pašėlusios įtampos kupinas detektyvas. Salos gyventojai įtarinėja vienas kitą, vieną versiją keičia kita, grėsmė nenumaldomai auga, o tyrėją tarsi kokonas apgaubia nejaukios paslaptys.

  Esant tinkamai temperatūrai dega viskas.
  Medis. Drabužiai. Žmonės

  3. „Mirusiųjų šnabždesiai“ – trečioji serijos knyga.

  Iš tiesų Deividas Hanteris tenorėjo ramybės. Todėl kai buvęs dėstytojas Tomas Libermanas jį pakvietė į JAV, Tenesio valstijoje įsikūrusį garsųjį Lavonų ūkį, jis noriai išvyko, tikėdamasis atitrūkti nuo kasdienių problemų ir daugiau laiko skirti profesiniam tobulėjmui. Tačiau paaiškėja, kad kūnų irimą tiriančiame institute jo laukia kankinanti užduotis: Libermanas prašo pagalbos tiriant stipriai suirusį kūną. Ir čia prasideda problemos: mirties priežastis neaiški, mirties laiko neįmanoma nustatyti, ant lavono odos randami keisti pirštų atspaudai... Neįmanoma net identifikuoti nužudytojo. Nei kūnas, nei nusikaltimo vieta neatrodo taip, kaip turėtų. Tarsi tik to ir trūktų – atsiranda ir daugiau aukų. Libermanas ir Hanteris ima suprasti, kad žudikas su jais žaidžia, siekdamas tik jam vienam žinomo tikslo. Tačiau jie net neįtaria, kad patys atsidūrė mirtiname pavojuje...

  „Mirusiųjų šnabždesiai“ – įtampos ir šiurpių nuojautų kupinas detektyvas, nei įtaigumu, nei siužeto posūkiais nenusileidžiantis „Mirties chemijai“ ir „Įrašyta kauluose“.

  Bet net negyva ir numesta oda išsaugo pėdsakus, bylojančius apie tai, kokia ji buvo. Net dabar ji gali daug ką papasakoti ir slėpti ne vieną paslaptį.
  Aišku, jei moki ieškoti.    

  4. „Kapo šauksmas“ – ketvirtoji serijos knyga. 

  Grįžtame į praeitį, kai teismo medicinos ekspertas Deividas Hanteris dar džiaugėsi laimingu gyvenimu su savo šeima. Trys merginos dingsta be žinios. Bute žiauriai nužudoma ketvirtoji – nebylė – mergina. Krauju pasruvęs nusikaltėlis kvatodamas pasprunka. Jis – ne bet kas, o Džonatanas Monkas, žagintojas ir žudikas maniakas, sėjantis siaubą visame Dartmure. Sulaikytas jis atsisako nurodyti, kur užkasė kūnus. Deivido Hanterio pastangos taip pat lieka bevaisės. Atrodo, viskas taip ir nugrims į užmarštį. Tačiau po aštuonerių metų viskas netikėtai prasideda iš naujo, tik kur kas siaubingiau: Monkui pavyksta pasprukti iš kalėjimo, ir visus apima panika. Deividas Hanteris bando sustabdyti žudiką, bet rūke paskendusiame Dartmure žiaurusis Monkas jaučiasi tarsi žuvis vandeny…

  „Kapo šauksmas“ – nuolat augančios įtampos kupinas detektyvas, nei įtaiga, nei siužeto posūkiais nenusileidžiantis kitoms Deivido Hanterio serijos knygoms. 

  Kad ir kaip giliai užkasti, negyvėliai vis dar gali pranešti ten esą. 

   

  5. „Neramūs mirusieji“ – penktoji šios serijos knyga.

  Deividas Hanteris kryžkelėje – jo karjera kybo ant plauko, o asmeninis gyvenimas klostosi prasčiau, nei jis norėtų. Tad netikėtas Esekso policijos inspektoriaus Bobo Lundžio skambutis teismo antropologą pasiekia pačiu tinkamiausiu metu.

  Soltmerės estuarijoje netoli Mersio salos rastas kūnas. Daktaras Hanteris kviečiamas dalyvauti traukiant mirusįjį iš vandens, tačiau teismo antropologas reikalingas tik radus griaučius arba kūnui esant stipriai suirusiam. Kodėl Esekso policijos pareigūnams prireikė Hanterio pagalbos ir ar rastas kūnas tikrai turtingo jaunuolio Leo Viljerso? Ar tai susiję su dar keliomis šiuose kraštuose neištirtomis dingusių asmenų bylomis?

  Įstrigęs estuarijoje Hanteris susipažįsta su Reičele – prieš septynis mėnesius dingusios fotografės Emos Derbi seserimi. Įsisuka sunkiai nuspėjamų įvykių verpetas. Dumblėtos plynės ir druskingi pelkių kanalai atskleidžia vis daugiau siaubą keliančių paslapčių, o Deividas Hanteris įsitikina – šiame gyvenime turime bijoti ne mirusiųjų.
  Įtraukiantis, kvapą gniaužiantis, kupinas netikėtų detalių ir siužeto posūkių detektyvas „Neramūs mirusieji“ – dar viena šventė Simono Becketto gerbėjams.

  Vadinasi, tai buvo arba kraupus atsitiktinumas...
  Arba egzekucija.
     

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti