Kelionė po lietuvių kalbos pasaulį 2 klasei 1 knyga

 • Kelionė po lietuvių kalbos pasaulį 2 klasei 1 knyga

  2.00 
  5.50  Sutaupykite 3.50 
  Į krepšelį 

  Vadovėlis

  Metai
  2012
  Įrišimas
  minkštas
  Puslapių skaičius
  100
 •  

   

  Naujo Daivos Jakavonytės-Staškuvienės ir Danguolės Kalesnikienės lietuvių kalbos vadovėlio 2 klasei „Kelionė po lietuvių kalbos pasaulį“ komplektą sudaro:
  • vadovėlis (1–2 kn.),
  • du pratybų sąsiuviniai,
  • dvi mokytojo knygos.
  Vadovėlio medžiaga orientuota į mokinių bendrųjų (komunikavimo, socialumo, pažinimo, iniciatyvumo ir kūrybingumo, mokėjimo mokytis, asmeninės) ir dalykinių kompetencijų, apimančių visas kalbines sritis (skaitymą, kalbėjimą, klausymą, rašymą), ugdymą.

  Vadovėlis parengtas taip, kad mokinys galėtų tiek mokytis savarankiškai, tiek ir ugdytis gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti, dalytis patirtimi, dirbti dviese su draugu ir grupėje. Mokiniai skatinami kritiškai mąstyti, tyrinėti, spręsti problemas, diskutuoti bei kūrybiškai dirbti. Lietuvių kalbos mokymasis vadovėlyje siejamas su aktyvia praktine mokinių veikla.
  Vadovėlio medžiaga pritaikyta ir skirtingų mokymosi poreikių mokiniams, atsižvelgiama į mokinių mokymosi stilius, gebėjimus, savarankiškumo lygį.
  Antrokai lietuvių kalbos mokysis lydimi jiems jau pažįstamų veikėjų, naudodamiesi ta pačia sutartinių ženklų sistema kaip ir pirmoje klasėje. Svarbi dalykinė informacija, lietuvių kalbos taisyklės vadovėlyje pateikiamos suprantama ir aiškia forma – kalbantis vaikams ir pramanytam personažui Klausiukui. Vadovėlio užduotys ir klausimai skatina mokinius naują mokomąją medžiagą sieti su jau anksčiau įgytomis žiniomis ir gebėjimais, analizuoti, naudotis informacija, praktiškai veikti, įsivertinti bei aptarti veiklos rezultatus.
  Vadovėlio teminė sandara atitinka šiuolaikinio vaikų gyvenimo aktualijas. Analizuojamos antrokams įdomias temos, parinkti aktualūs, orientuoti į artimiausią ir labiausiai pažįstamą mokiniams aplinką tekstai. Mokiniams teikiami ne tik įvairaus pobūdžio ir žanro kūriniai: eilėraščiai, autorinės pasakos, tautosaka, dalykiniai ir publicistiniai tekstai, bet ir kasdienėje aplinkoje sutinkami tekstai – receptai, lankstinukai, komiksai. Siekta, kad tekstai būtų patrauklūs ir berniukams, ir mergaitėms.
  Mokant teksto planavimo bei pasakojimo, vadovėlyje pateikiamas visas kūrinys. Taip mokiniai mokomi suvokti visą kūrinį, o ne jo detales. Daug dėmesio skiriama ir nuosekliam teksto skaitymui.
  Vienos vadovėlio dalies apimtis nedidelė, todėl bus galima daugiau laiko skirti vadovėlyje ir pratybų sąsiuvinyje pateiktoms užduotims atlikti, rašyti sąsiuvinyje, mokytojai galės dirbti kūrybiškai, tikslingai, atsižvelgdami į klasės pajėgumą ir mokinių pasiekimus.
  Kviečiame drauge keliauti po lietuvių kalbos pasaulį! 

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti