Kapo šauksmas

 • Kapo šauksmas

  6.50 
  12.50  Sutaupykite 6.00 
  Į krepšelį 

  Detektyvinis romanas apie tyrėją Deividą Hanterį

  Autorius
  Metai
  2022
  Įrišimas
  kietas
  Vertė
  Vytautas Petrukaitis
  Versta iš
  anglų k.
  Orig. pav.
  The Calling of the Grave
  ISBN
  9786094666926
  Puslapių skaičius
  372
 • Simon Beckett (Saimonas Beketas, g. 1968 m.) – pasaulinio pripažinimo sulaukęs britų autorius: jo detektyvai išversti į 29 kalbas, parduota daugiau nei 12 mln. knygų, jos figūruoja The Sunday Times ir tarptautinių bestselerių sąrašuose. Rašytojo karjerą S. Beckettas pradėjo dar 2002 m., kai dirbdamas žurnalistu apsilankė Tenesio Lavonų ūkyje. Ši patirtis įkvėpė populiariausią jo knygų seriją apie teismo mediką Deividą Hanterį, kurią pamėgo ir Lietuvos skaitytojai. „Kapo šauksmas“ – ketvirtoji šios serijos knyga.

  Grįžtame į praeitį, kai teismo medicinos ekspertas Deividas Hanteris dar džiaugėsi laimingu gyvenimu su savo šeima. Trys merginos dingsta be žinios. Bute žiauriai nužudoma ketvirtoji – nebylė – mergina. Krauju pasruvęs nusikaltėlis kvatodamas pasprunka. Jis – ne bet kas, o Džonatanas Monkas, žagintojas ir žudikas maniakas, sėjantis siaubą visame Dartmure. Sulaikytas jis atsisako nurodyti, kur užkasė kūnus. Deivido Hanterio pastangos taip pat lieka bevaisės. Atrodo, viskas taip ir nugrims į užmarštį. Tačiau po aštuonerių metų viskas netikėtai prasideda iš naujo, tik kur kas siaubingiau: Monkui pavyksta pasprukti iš kalėjimo, ir visus apima panika. Deividas Hanteris bando sustabdyti žudiką, bet rūke paskendusiame Dartmure žiaurusis Monkas jaučiasi tarsi žuvis vandeny…

  „Kapo šauksmas“ – nuolat augančios įtampos kupinas detektyvas, nei įtaiga, nei siužeto posūkiais nenusileidžiantis kitoms Deivido Hanterio serijos knygoms. 

  Kad ir kaip giliai užkasti, negyvėliai vis dar gali pranešti ten esą.

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti