Išminčiaus baimė. Antra dalis (KNYGA SU DEFEKTAIS)

 • Kraunamos nuotraukos

  Išminčiaus baimė. Antra dalis (KNYGA SU DEFEKTAIS)

  5 
  13  Sutaupykite 8 
  Į krepšelį 

  Karaliaus žudiko kronikos: antroji diena

  Autorius
  Metai
  2013
  Įrišimas
  puskietis
  Vertė
  Aidas Jurašius
  Versta iš
  anglų k.
  Orig. pav.
  The Wise Man's Fear
  ISBN
  9789986169789
  Puslapių skaičius
  495
 • Pageltę knygos puslapiai

  – Jei nori sužinoti, kas esi, eik tol, kol joks žmogus nebežinos tavo vardo. Kelionė yra didis lygintojas, didis mokytojas, ji karti kaip vaistas, ji žiauresnė už veidrodį.


  Patrick Rothfuss (Patrikas Rotfusas; g. 1973 m.) – amerikiečių autorius; jo pirmoji knyga “Vėjo vardas” sukėlė ažiotažą tarp maginės fantastikos skaitytojų. Šiuo metu ji pelnytai gretinama su J. R. R. Tolkieno “Žiedų valdovo” trilogija. Tačiau tai buvo tik pirmoji trilogijos dalis. „Išminčiaus baimė“ – ilgai lauktas „Vėjo vardo“ tęsinys, rašytas keturis metus, ir toks ilgas, jog jį teko leisti dviem tomais. Taigi čia – antroji „Išminčiaus baimės“ dalis.
  Kvouto klajonės ir nuotykiai tęsiasi. Išmokęs Haerte iš ademų paslaptingojo letani kovos meno ir įgijęs stebuklingą kardą Cezūrą, tačiau privalėjęs juos palikti, Kvoutas vėl leidžiasi į kelionę. Kelionė sudėtinga: tenka susitepti rankas krauju, pasitelkti ir drąsą, ir kilnumą, už kuriuos atsilyginama panieka ir naujais pavojais. Patyręs nusivylimų ir įgijęs išminties, grįžta į maerio Alverono dvarą, tačiau neilgam: užsitraukęs nemalonę palieka Severeną. Ir kelionė baigiasi ten, kur ir prasidėjo: Kvouto vėl laukia Arkanumas, magijos universitetas. Nes vėjo vardas vis dar neatskleistas. Tik šįkart viskas kitaip – Kvoutas nebe beturtis berniūkštis, o turtingas studentas, nors vis toks pat įžūlus, talentingas ir nesuvaldomas. Merginos, muzika, studijos dabar užpildo Kvouto gyvenimą, kuriame atsiranda vietos paslaptims ir meilei.
  Antroji diena „Pakelakmenio“ smuklėje baigėsi. Paslaptingas smuklininkas nutilo. Laukite tęsinio.

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti