Islandija šiandien nedirba

 • Islandija šiandien nedirba

  Autorius
  Metai
  2022
  Įrišimas
  kietas
  ISBN
  9786094666148
  Iliustracijos
  Vilija Kvieskaitė
 • TOMAS DIRGĖLA – vienas populiariausių lietuvių vaikų rašytojų, kurio knygos leidžiamos pakartotinai ir verčiamos į užsienio kalbas, o vaikai tiesiog eina iš proto dėl jo detektyvinės serijos „Domas ir Tomas“! Rašytoją vaikai atpažįsta net gatvėje ir būtinai pasidomi būsimomis knygomis ar paprašo bendros nuotraukos. Istorija apie kelionę į Islandiją – jau dvidešimt septintoji Tomo Dirgėlos knyga ir šeštoji jo knyga patiems mažiausiems. Ir pirma, kurią iliustravo skaitytojų mylima dailininkė Vilija Kvieskaitė.

  VILIJA KVIESKAITĖ – grafikos dizainerė ir knygų vaikams iliustruotoja. Pirmosios dvi jos iliustruotos knygos „Riešutortas“ ir „Baubaimė“ įvertintos ne tik Lietuvoje, jos sulaukė ir tarptautinio pripažinimo – yra išverstos į dešimt pasaulio kalbų. „Islandija šiandien nedirba“ – jau aštuntoji Vilijos iliustruota knyga, kurioje galima pajusti ir dailininkės meilę šiai šaliai.

  Šiandien yra mano tėčio gimtadienis. Padarysiu jam staigmeną – padovanosiu kelionę į svajonių šalį Islandiją! Laivas jau laukia kieme tarp mašinų, todėl čiumpu tėtį už rankos ir leidžiamės į kelią. Bet... Bet kas parašyta ant to iš vandens išlindusio ženklo?

  „Kiekvienas turime savo Islandiją – savo tikslą. Tačiau kartais smagiausias būna ne pats tikslas, o kelionė link jo. Ypač kai jo siekiame su pačiais artimiausiais žmonėmis.“
  Tomas Dirgelusson

  „Smagiausia gyventi, kai turi svajonių, – tada niekuomet nebūna nuobodu.“
  Vilija Kvieskaitsdóttir

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti