Invazija į tikrąjį pasaulį

 • Kraunamos nuotraukos
  650
  Į krepšelį 

  Nuotykiai Minecraft pasaulyje!

  Autorius
  Metai
  2015
  Įrišimas
  kietas
  Vertė
  Tomas Einoris
  Versta iš
  anglų k.
  Amžius
  nuo 8 iki 12 metų
  Orig. pav.
  Invasion of the Overworld
  ISBN
  9786094660948
  Puslapių skaičius
  176
 • Mėgsti žaisti „Minecraft“? Šios knygos autorius Markas Chewertonas ir jo sūnus šį žaidimą taip pat dievina. Tačiau kas atsitiktų, jei „Minecraft“ pasaulis taptų tikrove?

  Prisijunk prie Žaidimoriterio999 nuotykių ir keliauk į „Minecraft“ pasaulį!


  Mokykloje jis – tik paprastas vidutiniokas, kuris stengiasi niekam nekristi į akis, kad negautų į kailį. Tačiau „Minecraft“ pasaulyje viskas kitaip. Ten jis – galingas ir baisus Žaidimoriteris999. Tyčiojasi iš kitų žaidėjų, atiminėja jų daiktus, griauna kaimus ir daro, ką nori. Niekas apie šį žaidimą nežino daugiau už jį. Na, nebent „Minecraft“ kūrėjas Notchas.
  Bet vieną dieną jis... atsiduria žaidime – ir nuotykiai ekrane virsta baisia ir pavojinga tikrove. Griauti ir tyčiotis nebėra kada, reikia stengtis išlikti gyvam. Pasirodo, kad „Minecraft“ pasaulyje Žaidimoriteris999 atsidūrė neatsitiktinai – pradeda pildytis pranašystė, skirta jam... Tik ar jis įstengs atlikti jam skirtą užduotį? O jei ne? Jis tiesiog išsijungs – ar mirs ir realiame pasaulyje?
  Žaidimoriteris999 privalo sutelkti visas jėgas ir žinias, kad nugalėtų priešus. Nes pavojus gresia ne tik žaidimui: įstrigęs žaidime, jis sužino didžiausią „Minecraft“ paslaptį... Visas pasaulis pavojuje!