Etika: informacijos pasaulyje 8 klasei

 • Etika: informacijos pasaulyje 8 klasei

  Vadovėlis

  Metai
  2007
  Įrišimas
  minkštas
  Puslapių skaičius
  138
 • L. Duoblienės ir G. Čiurlionytės etikos pamokoms VIII klasėje skirtas naujas vadovėlis ETIKA: INFORMACIJOS PASAULYJE gali būti apibūdintas kaip informacijos atrankos ir pasirinkimo pradžiamokslis, sykiu ir vertybių formavimo(si) žinių visuomenėje vadovas.

  Vadovėlyje rasite daugybę etikos temų: asmens tapatumas, įvaizdis, svajonės ir realybė, žalingos emocijos, meilė ir pavydas, pasitikėjimas ir išdavystė, mąstymo stereotipai, kūryba ir pašaukimas, religinė bendruomenė, jaunimo kultūros, tolerancija, šiuolaikinis menas, gamtos ir aplinkos tausojimas ir kt. 

  Kiekviena tema vadovėlyje pradedama intriga, kylančia iš kasdienio mokinių gyvenimo. Tie mokiniai – Erika, Aistė, Gabija, Lukas, Tomas, Mantas. Kiekvienas iš jų turi savo pomėgių, įpročių, požiūrį į pasaulį, patiria stiprių emocijų. Jaunuoliai naudojasi internetu, žiūri kino filmus, įvairius realybės šou, juos veikia reklama, jiems svarbus telefoninis ryšys, jie domisi fotografija, šiuolaikine muzika ir kūryba, kuri neatsiejama nuo kompiuterinės ir vaizdo technikos. Minėti personažai kvies mokinius kelti opius klausimus ir kartu su klasės draugais ieškoti atsakymų į juos vadovėlyje pateikiamose istorijose, ištraukose, nuotraukose, piešiniuose, sprendžiant kūrybines užduotis.

  Taigi aštuntokai kviečiami kurti ne tik save, bet sykiu ir santykį su aplinkiniu pasauliu. 

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti