Auksinė mergaitė

 • Auksinė mergaitė

  Autorius
  Metai
  2023
  Įrišimas
  kietas
  Versta iš
  anglų k.
  Vertė
  Rūta Razmaitė
  ISBN
  9786094667503
  Puslapių skaičius
  441
 • Tu mano saulė ir liepsna, mano lobis, mano akių šviesa... Mano auksine mergaite, visur lydėsiu ir saugosiu tave.

  ELIN HILDERBRAND (g. 1969) – Nantaketo kurorte gyvenanti amerikiečių rašytoja, dvidešimt dvejų parašiusi pirmąjį bestselerį, spaudos vadinama „paplūdimio romanų karaliene“. Lietuvių kalba jau išleisti autorės romanai „Tobula pora“, „Miestelis prie vandenyno“, „Dvynės“, „28 vasaros“, „Senojo viešbučio paslaptys“ ir Karibų trilogija: „Žiema rojuje“, „Sugrįžimas į rojų“, „Rūpesčiai rojuje“.

  Kai nuostabią birželio dieną Viviana Hau, trylikos romanų autorė ir trijų vaikų mama, mirtinai partrenkiama automobilio, jai suteikiama galimybė visą vasarą iš Anapus stebėti savo vaikų gyvenimą. Viviana taip pat gauna tris galimybes pakeisti Žemėje likusių žmonių likimus. Vyriausiajai dukrai Vilai po trijų persileidimų vėl laukiantis, viduriniajai Karson skęstant vakarėlių, alkoholio ir narkotikų liūne, jaunėliui Leo slepiant jo sielą žeidžiančią paslaptį, Viviana turės gerai apgalvoti, kaip naudingiausiai panaudoti šias tris galimybes.

  Nors tragiško įvykio kaltininkas vis nerandamas, Viviana, stebėdama įvykius Žemėje, labiausiai jaudinasi dėl netrukus išeisiančios savo paskutinės knygos „Auksinė mergaitė“. Joje aprašyta autorės jaunystės paslaptis visiems laikams gali suteršti šviesų Vivianos atminimą ir sugriauti jos šeimos gyvenimą. Kam Viviana panaudos jai skirtas tris galimybes ir ar bus atskleista rašytojos taip ilgai saugota paslaptis bei rastas jos mirties kaltininkas?

  „Auksinė mergaitė“ – įtraukiantis ir jaudinantis priminimas, kad žmonės, kuriuos iš tiesų mylime, mūsų niekada nepalieka.

  „Geriausias E. Hilderbrand romanas.“ – New York Times
    

    

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti