Žudymo sezonas (KNYGA SU DEFEKTAIS)

 • Žudymo sezonas (KNYGA SU DEFEKTAIS)

  6.00
  12.00 Sutaupykite 6.00
  Į krepšelį 
  Autorius
  Metai
  2020
  Įrišimas
  kietas
  Vertė
  Aidas Jurašius
  Versta iš
  anglų k.
 • Pirmas dalykas, kurį turite apie mane žinoti, – Karteris Bleikas nėra tikrasis mano vardas.

  MASON CROSS (Meisonas Krosas) – britų autorius, išgarsėjęs trilerių serija apie Karterį Bleiką. „Žudymo sezonas“ – pirmoji serijos knyga.

  Kalebas Vordelas buvo pabaisa, apie kurį žinojo visi. Čikagos snaiperiu pramintas profesionalus žudikas laikė baimėje visą šalį, kol galiausiai buvo sučiuptas ir nuteistas. Tačiau jam pavyko pasprukti iš kalėjimo likus dviem savaitėms iki mirties bausmės vykdymo. Ir keršto troškimo paskatintas žudymo sezonas vėl prasidėjo…
  FTB tenka kviestis į pagalbą Karterį Bleiką. Žmogų, kuris neturi nei vardo, nei tapatybės, tik talentą rasti tuos, kurie daro viską, kad jų nebūtų įmanoma rasti. Žmogų, kuris jau buvo susidūręs su Kalebu Vordelu ir žino, ką šis sugeba. Kartu su ambicinga specialiąja agente Eleina Baner jie privalo surasti Vordelą, toliau sėjantį siaubą Amerikoje. Atrodo, kad jis žudo visus, kurie pasitaiko jo kelyje. Be jokios priežasties.
  Tačiau Bleikas ir Baner greitai ima įtarti, kad kažkas stengiasi juos klaidinti ir net nušalinti nuo tyrimo. Todėl jie turi ne tik kuo greičiau sučiupti dėl malonumo žudantį monstrą, bet ir išnarplioti pašonėje klestintį melo ir korupcijos voratinklį. Karteris Bleikas yra priverstas laužyti taisykles ir stoti į kovą su FTB – tam, kad pagaliau sustabdytų žudynes ir atskleistų mirtį nešantį sąmokslą.

  Kvapą gniaužiantis ir miegą atimantis „Žudymo sezonas“ – pažintis su Karteriu Bleiku ir jo pavojingų tyrimų pradžia.  

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti