Viskas įmanoma

 • Kraunamos nuotraukos

  Viskas įmanoma

  4 
  650 Sutaupykite 250
  Į krepšelį 

  Mano didelė riebi auksinė žuvelė zombis 4

  Autorius
  Metai
  2016
  Įrišimas
  kietas
  Versta iš
  anglų k.
  Vertė
  Jūratė Dzermeikaitė
  Iliustracijos
  Marek Jagucki
  Orig. pav.
  Any Fin Is Possible: My Big Fat Zombie Goldfish
  ISBN
  9786094661877
  Puslapių skaičius
  210
 •  Rašytoja ir aktorė Mo O’Hara užaugo JAV, bet šiuo metu gyvena Pietryčių Londone. Ji rašo juokingas knygas vaikams ir vaidina jiems savo kūrybos pjeses. Pačios juokingiausios jos knygos – apie Frankį, didelę riebią auksinę žuvelę, kurią piktasis Tomo brolis mokslininkas kartą pavertė zombiu. Nuo tada žuvelė gali visus užhipnotizuoti... Tąkart viskas baigėsi gerai, pamenate pirmąją knygą?
  Tačiau tai dar ne galas. Kai Tomas ir jo draugas Pradipas patenka į pižamų vakarėlį muziejuje, istorija kartojasi: piktasis brolis pabando prikelti Karalių Katės mumiją. Tačiau ji prakeikta! Visus, kas prie jos prisiliesdavo, ištikdavo baisiausios nelaimės. Ar sugebės žuvelė įveikti mumiją ir jos prakeiksmą?

  Antrojoje istorijoje visi vyksta į tarpmokyklines sporto žaidynes. Tačiau kaip keista: visi geriausi sportininkai staiga praranda jėgas, o štai piktasis Tomo brolis Markas, kuriam sportas niekada nesisekė, nugali visus. Aišku, kad čia slypi klasta! Tomas ir Pradipas nusprendžia išsiaiškinti, kas vyksta. Ar Frankis padės demaskuoti blogiuką? Ar piktasis Markas gaus, ko nusipelnė?

  DAR DVI JUOKINGOS, BAISIOS IR NETIKĖTOS ISTORIJOS APIE ŽUVELĘ, KURIOS PRIVERS KVATOTI BALSU!

 • Naujienlaiškis

  mes socialiniuose tinkluose