Vienu žvilgsniu

 • Kraunamos nuotraukos

  Vienu žvilgsniu

  6 
  Į krepšelį 

  Praktinis vaiko specialiųjų poreikių tenkinimo vadovas

  Metai
  2008
  Įrišimas
  minkštas
  Vertė
  Violeta Gevorgianienė
  Versta iš
  anglų k.
  Puslapių skaičius
  180

 • Kiekvienas, dirbantis su vaiku, turi žinoti apie skirtingus specialiuosius poreikius ir galimą jų poveikį mokymuisi. Šioje srityje informacijos netrūksta, bet trūksta laiko surasti ir perskaityti viską, ką mokytojas turėtų žinoti. Knygoje glausta ir paprasta forma pateikiama ir informacijos, ir patarimų. Aptariamos visos dažniausiai pasitaikančios sveikatos būklės ir jų poveikis vaikų specialiesiems ugdymosi poreikiams bendrojo lavinimo klasėse.

   

  Svarbiausia, kad mokytojams, jų padėjėjams ir tėvams pateikiama daug praktinių patarimų, kaip atpažinti vaikų patiriamus sunkumus ir įveikti kliūtis, trukdančias mokiniams pasiekti gerų rezultatų mokykloje. Taip pat leidinyje pateikiama individualių ugdymo planų pavyzdžių, kuriuose siūloma, kaip reikėtų paprastai ir aiškiai suformuluoti mokiniui keliamus uždavinius ir kokiais būdais galima patikrinti mokinio pasiektą pažangą.


  Knyga versta iš antrojo leidimo anglų kalba. Jis, lyginant su pirmuoju, papildytas – apžvelgiama daugiau specialiųjų ugdymosi poreikių ir sveikatos būklių: elgesio, socialiniai ir emociniai sunkumai, disgrafija, Friedreicho ataksija ir Williamso sindromas. Taip pat pateikiama informacijos apie naujausius Didžiosios Britanijos teisinius aktus ir nacionalinę Specialiųjų poreikių vaikų ugdymo plėtros strategiją.

  Lietuviškame leidime pateikiama ne tik Didžiosios Britanijos, bet ir Lietuvos įstaigų, galinčių suteikti informacijos ar pagalbos ugdant specialiųjų poreikių turinčius vaikus, kontaktinė informacija.

  „Vienu žvilgsniu“ – esminių žinių šaltinis visiems mokytojams ir neįkainojama knyga specialiojo ugdymo koordinatoriams, dirbantiems mokyklose. Ji bus labai naudinga ir mokinių tėvams, ir visiems, besidomintiems ypatingų vaikų ugdymu.

  Viv East dirbo mokytoja ir specialiojo ugdymo koordinatore, specialiosios pagalbos koordinatore ir specialiųjų ugdymo poreikių administratore, šiuo metu vadovauja Wolverhamptono miesto tarybos įsteigto Jennie Lee centro inkliuzinio ugdymo skyriui. 

  Dr. Linda Evans dirbo mokytoja, specialiojo ugdymo koordinatore, patarėja ir inspektore, ji yra knygų įvairiais specialiojo ugdymo poreikių aspektais redaktorė ir leidėja, pastaruoju metu – nepriklausoma rašytoja ir konsultantė. 

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti