Sugrįžimas į kavinę pasaulio pakrašty

 • Kraunamos nuotraukos
  600
  800 Sutaupykite 200
  Į krepšelį 

  Įkvepianti kelionė į save
  Pasakojimas, kuris keičia gyvenimą

  Metai
  2017
  Įrišimas
  kietas
  Versta iš
  anglų k.
  Vertė
  Jolita Parvickienė
  Orig. pav.
  Return to The Why Cafe
  ISBN
  9786094662164
  Puslapių skaičius
  239
 • – Ta naktis kavinėje pakeitė mano gyvenimą. Išmokau to, ko iš pradžių nė neįsivaizdavau. Pamačiau pasaulį taip, kaip niekada nebuvau matęs. Dirstelėjau į gyvenimą, kuris buvo geresnis negu geras. Tad nusprendžiau taip ir gyventi.
  – Ir pavyko?
  Linktelėjau.
  – Taip.

  Amerikiečių autoriui Johnui P. Strelecky (Džonui P. Streleckiui) buvo trisdešimt treji, kai jo gyvenimą pakeitę įvykiai įkvėpė parašyti knygą „Kavinė pasaulio pakrašty“. Istorija apie vadybininką Džoną, netikėtai užsukusį į keistą kavinę ir savo gyvenimą apvertusį aukštyn kojomis, netrukus paplito po visą pasaulį, buvo išversta į 26 kalbas. Ir ne veltui – šis pasakojimas milijonus žmonių paskatino gyventi taip, kaip nori jie, o ne taip, kaip to reikalauja aplinka. Dabar jūsų rankose – antroji autoriaus knyga „Sugrįžimas į kavinę pasaulio pakrašty“.

   

  Džono gyvenimas pasikeitė. Jis ėmė gyventi taip, kaip visuomet norėjo, – jis keliauja po visą pasaulį ir yra laimingas. Atsidūręs Havajuose, staiga vėl pamato kavinę. Aišku, neužsukti į ją Džonas negali. Į šią kavinę užklysta ir Džesika – susirūpinusi ir įsitempusi verslininkė, labai panaši į Džoną prieš dešimt metų. Kavinė išties daro stebuklus! Džesikai ji padės tapti tokiai, kokia ji visuomet svajojo būti, o Džonui – įtvirtinti savo surastą laimę. Kaip jiems tai pavyks? Kuo ši kavinė tokia ypatinga?

  Jei gyvenimas jūsų netenkina,
  jei galvojate, kad laimė yra nepasiekiama,
  jei iki šiol nesupratote, ką iš tiesų turėtumėte veikti gyvenime,
  galiausiai – jei tik svajojate apie pokyčius, bet nieko nedarote – užsukite į kavinę pasaulio pakrašty. Ji laukia būtent jūsų! 

 • Naujienlaiškis

  mes socialiniuose tinkluose