Samarietis

 • Samarietis

  2.50 
  12.00  Sutaupykite 9.50 
  Į krepšelį 
  Autorius
  Metai
  2021
  Įrišimas
  kietas
  Vertė
  Vytautas Petrukaitis
  Versta iš
  anglų k.
  Orig. pav.
  The Samaritan
  ISBN
  9786094665431
  Puslapių skaičius
  430
 • – Jis jas pavėžėja. Jis kažkaip randa į bėdą pakliuvusių vairuotojų moterų ir pasirodo it koks...
  – Gailestingasis samarietis?
  Alen suraukė kaktą.
  – Veikiau negailestingasis.


  MASON CROSS (Meisonas Krosas) – britų autorius, išgarsėjęs trilerių serija apie Karterį Bleiką. Niekas nežino, kas iš tiesų yra Bleikas. Žmogus, kuris neturi nei vardo, nei tapatybės, tik talentą rasti tuos, kurie daro viską, kad jų nebūtų įmanoma rasti. Lietuviškai jau išleistas „Žudymo sezonas“ – pirmoji serijos knyga. Antrajame trileryje „Samarietis“ Karteriui Bleikui teks susiremti su labai klastingu žudiku maniaku.
  Santa Monikos kalnuose randami trijų jaunų moterų lavonai. Detektyvė Džesika Alen neabejoja – tai patyrusio žudiko aukos. Visos trys moterys buvo kankinamos ir nužudytos tuo pačiu būdu. Visos rastos su neįprasta rėžtine kaklo žaizda nelygiais kraštais. Detektyvė supranta, kad tai ji jau matė prieš pustrečių metų kitame šalies pakraštyje. Tačiau… anuomet tyrimas buvo nutrauktas. Žudikas liko laisvėje.
  Pradėjusi tyrimą Alen greitai prisikasa prie siaubingos tiesos. Serijinis žudikas sadistas pagrobia, kankina ir žudo vienas vairuojančias moteris, kurioms naktį sugenda automobilis. Jo siūloma pagalba baigdavosi baisia mirtimi. Žiniasklaida pavadino maniaką Samariečiu – tik jis nešė ne gailestį, o mirtį.
  Tyrėjams į pagalbą pasisiūlo Karteris Bleikas, neįtikėtinu būdu sugebantis nuspėti žudiko veiksmus. Tai kelia įtarimą – naujasis sąjungininkas atrodo pernelyg panašus į ieškomąjį. Samarietis toliau sėja siaubą, laiko vis mažiau, o Karteriui Bleikui tenka kautis su gerai jį pažįstančiu priešininku. Reikia rasti būdą, kaip sustabdyti žudiką, net jei dėl to tektų atskleisti dalį savo praeities.
  Karterio Bleiko pasaulyje nėra vietos gailesčiui. Įtampa gniaužia kvapą.
    

 • mes socialiniuose tinkluose

  Prenumeruok naujienlaiškį

  Prenumeruoti