Religijotyros žodynas

 • Kraunamos nuotraukos

  Religijotyros žodynas

  2 
  Į krepšelį 
  Metai
  2003
  Įrišimas
  minkštas
  Puslapių skaičius
  126
 • Gintaras Beresnevičius (g. 1961 Kaune). Kultūros, filosofijos ir meno instituto, Vilniaus universiteto Religijos studijų ir tyrimų centro dėstytojas, kultūros savaitraščio “Šiaurės Atėnai” Religijos skyriaus redaktorius.

   Periodikoje yra paskelbęs mokslo, eseistikos, publicistikos straipsnių. Išleido: religijotyros knygas “Dausos” (1990), “Baltų religinės reformos” (1995), “Religijų istorijos metmenys” (1997), “Religijotyros įvadas” (1997), “Trumpas lietuvių ir prūsų religijos žodynas” (2001), esė rinkinius “Ant laiko ašmenų (2002), “Vilkų saulutė” (2003) ir kt.

  "RELIGIJOTYROS ŽODYNE" pateikiami pagrindinių religijotyros, kaip mokslo disciplinos, sąvokų, žymiausių religijų dievavardžių, mitologijos dalykų aiškinimai, aptariama religijų istorijos reiškiniai, kulto ir mitų, mitų ir ritualų sąsajos, dogmos ir erezijos. Šis leidinys, papildantis ir susiejantis vadovėlius "Religijotyra" XI ir XII klasėms, skirtas vidurinių mokyklų, gimnazijų mokiniams, taip pat aukštesniųjų mokyklų studentams ir visiems tiems, kurie domisi religijų pasauliu. 

 • Naujienlaiškis

  mes socialiniuose tinkluose